Як побудувати каркасний об’єкт у Києві житлового або нежитлового призначення

Каркасні будівлі вперше з’явилися в середині минулого століття в Канаді. Інформація про методику швидко розлетілася по світу, і споруди житлового та нежитлового призначення, створені із застосуванням дерев’яного бруса, плит OSB, пароізоляції, супердифузійної мембрани й утеплювача, стали все частіше зустрічатися за межами країни.

Клієнти нашої компанії також із кожним роком все частіше цікавляться, як побудувати і скільки коштує будинок за каркасною технологією. З цікавою інформацією можна ознайомитися на сайті. Також рекомендуємо подивитися фото і відео з будівельних майданчиків, де ми детально розповідаємо і показуємо:

 • що таке канадська будівля;
 • чим канадські споруди відрізняються від будівель, створених за іншими технологіями;
 • як правильно утеплити житло, щоб при експлуатації можна було економити на енергоресурсах.

Каркасні об’єкти під ключ: переваги вибору

Почувши фразу «об’єкт під ключ», не всі розуміють сенс, який у ній криється, а також те, чи дійсно виграє замовник, обравши дану комплектацію. Це дійсно найзручніший для замовника варіант, що включає повний комплекс робіт, які виконує одна будівельна компанія. Тобто, якщо ви вирішили побудувати каркасний будинок у Києві, наші співробітники:

 • посприяють в оформленні необхідної документації;
 • створять індивідуальний або допоможуть вибрати типовий проект будівлі;
 • прорахують кошторис на закупівлю матеріалів, загальнобудівельні й оздоблювальні роботи.

В результаті ви отримаєте споруду, повністю готову до заселення. Відгуки клієнтів про роботу з нами дивіться на сайті або на нашому Ютуб-каналі.

Проекти на каркасні об’єкти

Отримати креслення каркасної будівлі можна двома способами:

 • вибравши на сайті готову розробку від наших архітекторів;
 • замовивши створення креслень індивідуального планування.

Типові проекти ніколи не варто завантажувати з інтернету тільки тому, що хтось пропонує отримати їх безкоштовно. Як правило, в них містяться неповні або недостовірні дані, що перешкоджають можливості отримати надійну сучасну споруду. Завантаження таких креслень призводить до додаткових витрат на усунення недоліків у момент будівництва або в процесі експлуатації будівлі.

Існує інший хороший спосіб заощадити на проекті. Додатковою умовою є замовлення повного циклу робіт у нашої компанії. Це дасть вам впевненість у тому, що готова споруда прослужить тривалий час, а її експлуатація приноситиме задоволення і не вимагатиме зайвих вкладень. Вибираючи типові пропозиції, варто розуміти, що схожі будівлі вже експлуатуються іншими клієнтами компанії й можуть зводитися в майбутньому. До їх плюсів відноситься те, що креслення вивірені до дрібниць, і вам не доведеться чекати складання індивідуального планування і внесення коректив.

Індивідуальні проекти створюються під вимоги конкретного замовника і враховують особливості ділянки під забудову, але на їх створення потрібен час. Перед початком розробки важливо вивчити особливості території й ґрунту, а також продумати, яким чином найкраще втілити мрії клієнта в проекті, і як підібрати варіанти оздоблення.

Скільки коштує каркасний будинок у Києві

Наша компанія будує житло не тільки у Києві, а й в інших регіонах України. Ціна за 1 м2 вказана у відповідному розділі сайту і не залежить від регіону. На загальну суму будівництва впливають такі показники, як:

 • особливості під’їзних шляхів;
 • особливості території під забудову;
 • площа будівлі, кількість поверхів;
 • обсяг необхідного матеріалу.

Щоб розуміти, скільки приблизно коштуватиме зведення житла для сім’ї, можна розрахувати вартість будівництва онлайн. Для цього в комірки розташованого на сайті калькулятора вводиться необхідна інформація й натискається кнопка «розрахувати». Але тому, що в калькулятор неможливо внести всі важливі дані, сума вийде орієнтовною. Для отримання точної цифри потрібен проект, на підставі якого розраховується кошторис. Назвати точну суму можуть тільки представники будівельної компанії.

Якщо порівнювати з іншими технологіями й матеріалами, зведення канадських будівель коштує дешевше. Це відмінний варіант для сімей, які не можуть дозволити собі будівництво цегляного житла або просто хочуть заощадити. Нижча ціна не дорівнює поганій якості. Це гідна альтернатива капітальним кам’яним спорудам, яка в деяких моментах їх навіть перевершує. А економія відбувається в результаті:

 • можливості вибору полегшеного фундаменту для будівлі;
 • проведення робіт протягом декількох місяців невеликою бригадою будівельників;
 • застосування вирощеної на території України деревини;
 • відсутності потреби в застосуванні важкої будівельної техніки.

Будівництво каркасних об’єктів у Київській області

Наша компанія допомагає стати власниками приватного житла сім’ям з усіх куточків України. Ще одним напрямком нашої роботи є створення комерційних і громадських споруд. Сучасні каркасні будівлі красуються як на території, так і в околицях столиці. Одне із замовлень було виконане у Вишгородському районі, на березі Київського моря. До нас звернувся клієнт із проханням побудувати відразу два будинки. Особливість замовлення полягала в тому, що на території вже був залитий фундамент для однієї споруди. Тому при створенні проекту архітекторам довелося врахувати даний момент – наявні розміри. Згідно з укладеним із замовником договором, ці будівлі зводилися в комплектації «Під ключ». Роботи були виконані в термін, і сьогодні споруди використовуються з комерційною метою – здаються в оренду.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити