Як побудувати котедж

Перед нашою компанією, замовником була поставлена ​​задача, на земельній ділянці побудувати двоповерховий котедж. Будинок був зведений за проектом «Крюківщина». Будівництво здійснювалося в 2014 році в передмісті Києва. Будівля вийшла досить просторою, її внутрішня площа становить 150 м2.

Житловий будинок складається з:

 • 4 спалень;
 • кухні-їдальні;
 • ванних кімнат;
 • технічних приміщень.

Також в будові присутні тераса і балкон, що виходять на задній двір.

Перш, ніж побудувати двоповерховий будинок, був підготовлений класичний стовпчасто-стрічковий фундамент з утепленою армованою стяжкою. Фасад будівлі виконано в штукатурці молочного кольору з декоративними накладками з дерева, пофарбованого в темний коричневий відтінок.

Тераса і балкон обшиті дерев’яним фальшбрусом в такому ж кольорі. Вікна різних форм та розмірів надають будинку додаткової родзинки і роблять його досить світлим зсередини. Дах будівлі виконаний в кілька рівнів. Для його покриття замовником була обрана металочерепиця.

У порівнянні з сусідніми будівлями, які будувалися за традиційною технологією, наш об’єкт був готовий через неповних 4 місяці. Опалення в ньому забезпечується пілетним котлом, а вода нагрівається за допомогою бойлера. За словами власника, який проживає в ньому з 2015 року, будівля вийшла дуже теплою і затишною.

Скільки коштує побудувати двоповерховий будинок

Прийнявши рішення про будівництво котеджу, спочатку потрібно вибрати технологію зведення будівлі і компанію, яка займеться виконанням робіт, так як вартість матеріалів і послуг у всіх різна. При бажанні можна котедж побудувати недорого, варто звернути увагу на канадську технологію будівництва, яку використовує в роботі будівельна компанія Карпати Буд Каркас. Звернувшись за допомогою до фахівців, ви істотно заощадите на етапі будівництва і продовжите економію в процесі проживання за рахунок відмінної енергоефективності такої будівлі.

При вирішенні побудувати котедж, ціна спочатку обговорюється із замовником та може бути змінена в процесі робіт тільки із його згоди. Побудувати котедж дешево – не означає отримати будівлю поганої якості.

Наприклад, на ціні відіб’ється значне спрощення монтажу конструкції. При цьому такі будівлі виглядають естетично, вони енергоефективні та мають гарантований термін експлуатації не менше 100 років.

Якщо необхідно побудувати канадський будинок під ключ

Пропонуючи побудувати будинок або котедж під ключ, ми індивідуально працюємо з кожним клієнтом, допомагаємо у врегулюванні проблем, пов’язаних із забудовою:

 • Належним чином оформляємо об’єкт документально.
 • Створюємо і погоджуємо із замовником проект будинку.
 • Сприяємо вибору і закупівлі якісного матеріалу.
 • Будуємо будинок і за фактом здаємо його в експлуатацію.

На питання, скільки коштує побудувати котедж, без знайомства з територією і побажаннями замовника, відповісти неможливо. Для прорахунку вартості, необхідний виїзд фахівця на місце майбутнього будівництва будинку. Щоб дізнатися, скільки коштує побудувати котедж з брусу, на сайті можна ознайомитися з уже закінченими варіантами будівель.

До уваги замовників пропонуються як невеликі дачні будиночки, так і двоповерхові особняки, які, на відміну від цегельних і блокових будівель, будуть зведені та здані в експлуатацію протягом декількох місяців.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити