Як отримати гарний проект невеликого будинку

Будівництво енергоефективних будівель розпочинається з розробки проекту. Навіть невеликий будиночок може бути затишним і функціональним, але для цього важливе правильно складене планування. Як отримати на руки креслення та скільки це буде коштувати, читайте далі.

Типові проекти невеликих гарних будинків та котеджів

Кожна людина має своє бачення гарного будинку. Те, що подобається одному, може не підійти іншому. Але представлений у нашому каталозі асортимент планувань будівель житлового призначення дозволяє кожній сім’ї підібрати житло до смаку. Тут є будівлі розміром 6 на 6 та 7 на 10 у сучасних та класичних інтерпретаціях. Навіть невелика площа дозволяє створювати будівлі не тільки на один, а й на півтора чи два поверхи. Всі вони ергономічні, функціональні та комфортні для проживання невеликої родини. За потреби в майбутньому площу будь-якого будинку можна буде збільшити на необхідну кількість кімнат, зважаючи на можливості земельної ділянки.

Що таке типові варіанти планувань? Як правило, такі будинки складаються з кімнат, без яких неможливо обійтися. Оскільки людині протягом доби, крім роботи, необхідно проводити гігієнічні процедури, їсти та відпочивати, отже, важливими для неї приміщеннями є спальня, санвузол та кухня, які об’єднує невеликий коридор. Оскільки багато наших клієнтів шукають житло, доповнене терасою, ми врахували цей момент у готових роботах. Деякі проекти передбачають наявність тераси, на якій можна облаштувати зону відпочинку та проводити сімейні обіди чи вечері. З мансардного або другого поверху може бути вихід на балкон для можливості милуватися навколишньою природою.

Як замовити індивідуальний проект невеликого гарного будинку

Незважаючи на велику кількість типових пропозицій, ми також отримуємо запити на розробку індивідуальних планувань. Архітектори компанії створюють креслення будівель для різних технологій та матеріалів – цегли, газо- та пінобетону, СІП-панелей, черепашника та бруса. Індивідуальний проект житла 6х8 має певні переваги над типовим. Він створюється за запитами конкретної сім’ї та зважаючи на особливості певної ділянки. Ми враховуємо її площу, форму, особливості ґрунту, перепади по висоті, а також побажання клієнтів щодо архітектурного стилю, оздоблення фасаду та розташування кімнат.

Сьогодні популярними є будинки з мансардою та другим світлом, що дозволяють отримати додаткову житлову площу з мінімальними витратами. Вони відрізняються ефектним зовнішнім виглядом та внутрішнім комфортом. На верхніх рівнях облаштовуються зручні спальні, робочі кабінети або майстерні. Скільки коштують креслення? Індивідуальний проект каркасного котеджу можна отримати безкоштовно. Єдиною умовою є замовлення у «Карпати Буд Каркас» повного циклу будівельних робіт. Тобто ми не тільки створимо планування, а й зведемо житло, яке повністю відповідає вашим потребам.

Ціни на красиві проекти невеликих будинків під ключ

Скільки коштує будинок під ключ? Однозначну відповідь ви не отримаєте в жодній компанії. Окрім будівельного матеріалу та площі житла необхідно врахувати й інші фактори. Від особливостей ґрунту залежить вибір фундаменту. Також при зведенні цегляної споруди потрібне облаштування капітальної основи, яка є дорожчою, ніж полегшені варіанти. Легка вага каркасних стін зі свого боку дозволяє здешевити кінцеву вартість будівлі. Сучасні стилі в архітектурі не вітають присутності складних конструкцій та надмірностей в оздобленні. Мінімалізм у всьому – ще одна можливість отримати житло за помірною вартістю. Вибравши каркасну методику для створення будинку 8 на 8, можна заощадити й на таких моментах:

  • короткий термін проведення робіт;
  • можливість обійтися без важкої будівельної техніки;
  • проведення робіт невеликою бригадою будівельників;
  • відсутність потреби у додатковому утепленні житла.

Ціни на невеликі будинки прописані під типовими планами на нашому сайті. У відповідному розділі ви знайдете інформацію щодо вартості житла за квадратний метр у різних комплектаціях. Вона дозволяє зрозуміти, в яку суму ви вкладетеся і які роботи будуть виконані. Для попереднього розрахунку вартості будинку рекомендуємо використати онлайн-калькулятор, який ви знайдете на нашому сайті. Остаточний розрахунок можна отримати від наших представників після погодження проекту та складання кошторису.

Найкращі фото та планування проектів невеликих будинків

На вибір будівельної компанії впливають рекомендації знайомих, а також можливість ознайомитися з готовими роботами фахівців. На нашому сайті ви можете знайти не лише типові креслення, а й фото з місць проведення робіт. Кожен створений нами об’єкт по-своєму цікавий. Взяти хоча б будівництво у Львівській області, яке проводилось у приватному секторі обласного центру, а саме на вулиці Личаківській.

Про нашу компанію ще у 2017 році замовнику розповіла людина, яка вже стала власником каркасного будинку. Отримавши рекомендацію, наш клієнт додатково вивчив інформацію про організацію та технологію, після чого звернувся до нас за телефоном. Поставлене перед нами завдання було складним. Будівлю для постійного проживання треба було звести на насипній ділянці, яка не відрізнялася великими розмірами. Прийнявши деякі оригінальні конструктивні рішення, у другій половині 2021 року ми розпочали будівельні роботи.

Цей проект був не лише складним, а й цікавим. У готовій споруді поєднуються різні архітектурні стилі та оздоблювальні матеріали. Подивившись на фото, можна подумати, що це будиночок із рекламного буклета містечка, розташованого в Італії.

 

Будівництво за проектом “Личаків”

✅ Фундамент (пальовий) з дерев’яною платформою.
✅ Домокомплект – зовнішні стіни, перестінки та кроквяна система даху.
✅ Дах – металочерепиця 0,45 мм.
✅ Утеплення – мінеральна вата (стіни – 200 мм, стеля – 300 мм).
✅ Фасад – дерев’яний планкен.
✅ Водостічна система, водовідливи, металеві планки примикання.
✅ Вікна – металопластиковий профіль REHAU E-D 70: п’ятикамерний профіль, двокамерний склопакет + «Теплий монтаж».
✅ Двері вхідні.
✅ Тераса – колони з клеєного бруса, перила.

Вартість – 1 604 998 грн

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити