Надбудова мансардного поверху
Зі збільшенням сім’ї або поліпшенням матеріального становища багато сімей при наявності старого будинку цікавляться, яким чином можна розширити житлову площу. Одним з цікавих варіантів зміни розмірів житла є реконструкція з надбудовою мансардного поверху. Плюси такого варіанту полягають у наступному:
- Немає необхідності повністю зносити старий будинок і починати все з нуля. Часткова добудова будинку обійдеться значно дешевше.
- Прибудова до будинку з бруса- вигідне і зручне рішення, так як можна заощадити час, витрачений на проведення робіт.
- Мансардні приміщення відрізняються незвичайною геометрією простору, тому забудовник отримує можливість створення неординарного інтер’єру.
Як зробити прибудову до будинку
Проживання в приватному секторі має багато плюсів, одним з яких є можливість не тільки побудувати будинок за індивідуальним проектом, а й, при необхідності, збільшити його в майбутньому.
Цікавлять питання, як зробити прибудову до будинку, як вона буде виглядати? В залежності від побажань і типу фундаменту, можна змінити споруду як в висоту, так і в ширину та довжину. Підключивши фантазію, старий будинок можна перетворити в цікаве сучасне приміщення. Особливо просто це зробити, застосувавши каркасну технологію будівництва, яка дозволяє створити новий будинок з відносно невеликою витратою часу і коштів.
Перш ніж приступити до облаштування прибудови приватного будинку, необхідно:
- вивчити фундамент і стіни на відсутність тріщин й інших деформацій, щоб проблема не погіршилася в момент проведення робіт або експлуатації вже готового приміщення;
- визначитися з методом будівництва, який буде задіяний для перетворення споруди та вибрати для нього матеріал.
Як відбувається будівництво мансардного поверху
Надбудова мансарди не тільки змінює будинок зовні, але ще і додає корисну територію, так як можна облаштувати кімнати різного призначення, в тому числі і затишні спальні.
Реконструкція старого будинку в селі Шевченкове Київської області
Звернувшись в нашу компанію, замовник виявив бажання провести реконструкцію старого будинку в селі Шевченкове Броварського району Київської області. Дана ділянка розташована недалеко від столиці, а додаткову зручність створює постійний зв’язок електричками, які проходять зовсім поруч, тому будівництво планувалося використовувати в якості будинку вихідного дня з можливою перспективою постійного проживання. Основним завданням від замовників було:
- зробити часткову прибудову до існуючого будинку;
- зробити єдину надбудову, де б в мансардному поверсі утворилося ще мінімум 2 спальні.
При виконанні завдання у будівельників виникли деякі складності. Ділянка була повністю обжита, на її території розташовувалися додаткові будови, росли фруктові дерева, що тільки ускладнювало під’їзд транспорту на територію і процес складування матеріалів. До того ж, існуючий будинок був побудований з дерева і вже значно пізніше обкладений цеглою, тому було досить складно при монтажі нового перекриття.
Співробітниками компанії був виконаний не весь обсяг робіт. Ми зробили:
- проект реконструкції;
- демонтаж даху;
- нове перекриття;
- каркас другого поверху з монтажем покрівельного покриття;
- утеплили стіни і дах.
Всі інші роботи (фасадне оздоблення, внутрішня інженерія) замовниками були виконані пізніше власними силами. В результаті такої реконструкції старе житло перетворилося в комфортний сучасний будинок.

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?
- як отримати
- скільки коштує
- які документи необхідні