Будівництво каркасних будинків за канадською технологією

Будівництво канадського каркасного будинку проводилося в місті Ясинувата Донецької області. Особняк площею 190 м2 був зведений в стислі терміни і вийшов не тільки привабливим зовні, але і досить затишним всередині, так як дана технологія проведення робіт передбачає не тільки економію часу і коштів, але і комфортне перебування в ньому людей в подальшому.

Каркасний будинок будівельна фірма звела в обумовлений період з урахуванням всіх вимог санітарно-гігієнічних норм, а також з охорони праці та протипожежної безпеки.

Особливості та переваги зведення будинків за канадською технологією

 • Каркасний будинок за канадською технологією, при наявності відповідних навичок, можна звести протягом всього декількох місяців.
 • При будівництві з використанням каркасів застосовуються різноманітні матеріали, їх якість грає не останню роль.
 • Канадська технологія будівництва каркасних будинків передбачає облаштування дуже міцних конструкцій, які витримують великі навантаження. При цьому відносно невелика їхня вага дозволяє знизити витрати на облаштування фундаменту.
 • Період проведення робіт складно порівняти з періодом зведення інших типів приміщень, адже жоден з них не дає можливості створити житло протягом 2-3 місяців.
 • Незаперечним важливим фактором вважається і те, що для зовнішніх стін такого будинку характерна низька теплопровідність, що сприяє зниженню витрат на обігрів корисної площі в холодну пору року. При цьому влітку тут приємно сховатися від пекучого сонця.
 • Не варто забувати і про можливість простого перепланування з подальшою перебудовою і розширенням житлової площі.

Хто може побудувати дешевий каркасний будинок

Зовсім дешевим зведення таких споруд назвати не можна. На канадську технологію будівництва каркасних будинків ціна невисока по відношенню до приміщень з цегли, бетонних плит та інших матеріалів. Замовити будівництво житла можна в компанії Карпати Буд Каркас, наші співробітники нададуть весь спектр послуг, починаючи з вивчення території, грунту, складання проекту та кошторису і, закінчуючи здачею в експлуатацію.

Будівництво каркасного дачного будинку в більшості випадків не передбачає укладання важкого фундаменту, так як будівля, по суті, є легкою простою конструкцією, яку досить встановити на простий блоковий або, гвинтовий.

Яким буде будинок зовні і зсередини – вибирати замовнику, але можливі наступні варіанти:

 • повністю розроблений нашими архітекторами авторський проект;
 • пропозиція, повністю створена, виходячи із побажань замовника.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити