Побудувати барнхаус під ключ – найкраще рішення для віддаленої роботи

Стиль барнхаус відомий великою відкритою й раціональною площею, і підходить для комфортного проживання й роботи на віддаленій основі, тому він такий популярний серед тих, хто працює в IT-сфері, а також блогерів і тік-токерів. Ті, хто не готовий довго чекати і бажає отримати зручне і сучасне житло за найкоротші терміни, обирають barnhouse.

Молода пара з передмістя Львова вибрала саме цей стиль, оскільки він практичний, зручний, раціональний і відмінно вписується в ландшафт. У цей проект включений гараж, тому в сім’ї є місце для зберігання авто. Переваги барна:

 • Створює домашню атмосферу завдяки натуральному дереву.
 • Забезпечує розслаблюючу атмосферу за допомогою здорового повітря в приміщенні.
 • Тут використані безпечні й надійні рішення від компанії «КБК».
 • Це будівля, що легко розширюється і створює можливості для перепланування.

Як побудувати барнхаус під ключ в Україні для життя, роботи і навчання?

Будівництво будинків barnhouse підходить для людей будь-якого віку. Барн – каркасний спосіб зведення з великою вітальнею і просторою терасою, де господарі з задоволенням відпочивають вечорами. Даний проект містить в собі все необхідне, щоб плідно працювати і насолоджуватися мальовничим ландшафтом через панорамні віконні системи. Молода сімейна пара, яка замовила комплектацію «Під ключ», максимально відповідально підійшла до вибору будівельної компанії. Вони деякий час спостерігали за реалізацією проектів на Youtube-каналі компанії. Подорожуючи, вони дізналися про недавні дослідження, які показують, що деревина має такий же ефект зниження стресу, як і природа.

Дослідження, проведене в Австрії, показало, що просторі приміщення з дерева можуть позитивно вплинути на психічне і фізичне здоров’я людей, які багато часу проводять всередині них. Тому не дивно, що ця молода пара вибрала саме барнхаус. У цьому дослідженні було показано, що люди, які знаходились в приміщенні, що виготовлене з деревини, були більш здоровими, спокійними і менш схильними до стресу, ніж ті, які знаходились в традиційних будівлях.

Скільки коштує побудувати барнхаус під ключ, розкажуть експерти

У даному випадку ми маємо площу 148 м2. Ціна будинку барнхаус “Під ключ” включала:

 • Пальово-ростверковий фундамент. Ростверк дозволяє створити рівномірний розподіл навантаження на палі. Така основа має тривалий термін експлуатації.
 • Домокомплект – це повністю зібрана коробка з встановленими фермами, але без утеплення.
 • Фальцеву покрівлю товщиною 0,5 мм. Металеві листи скріплюються між собою спеціальним з’єднанням у вигляді відгину торців листів. Вона забезпечує повну герметичність в складний зимовий період.
 • Мінеральну вату – надійний та перевірений часом утеплювач. Стіни каркаса мають 200 мм, а стеля – 300 мм утеплення.
 • Теплий монтаж дверей і вікон, а також п’яти камерний профіль з двома енергоефективними стеклами гарантують гарну герметизацію.
 • Фасадне оздоблення, яке проведене дерев’яним планкінгом у поєднанні з металевим фальцем.
 • Водостічну систему, водовідливи, металеві планки примикання.
 • Чистову терасну дошку, яка прикрасила простору відкриту веранду.
 • Електропроводку, яка проведена за допомогою негорючого кабелю ВВГнг, захованого в металевому рукаві згідно з вимогами. За безпеку відповідає заземлення та ввідне ПЗВ.
 • Вентиляцію, яка рівномірнотрозподілена по всьому приміщенню, забезпечуючи свіжим повітрям мешканців. Вентиляційні виходи були надійно утеплені.

Проекти для будівництва barnhouse – що вибрати?

Проект “Новосілка” розроблявся провідними архітекторами з урахуванням побажань клієнтів і особливостей рельєфу. На сайті КБК представлені типові одноповерхові й двоповерхові проекти барн, з яких ви легко виберете те, що потрібно в конкретному випадку. Важливо розуміти, що типові проекти можна адаптувати під рельєф і запити клієнта. Наші архітектори та дизайнери використовують передові програми проектування та моделювання, доступні сьогодні на ринку, що дає їм реалістичне уявлення про простір, який вони проектують. Ми також виконуємо конструкторські креслення з використанням технології 3D.

Якщо ви шукаєте будинок для приватної школи або дитячого садка, який не тільки буде відмінно виглядати, але й допоможе дітям добре вчитися і буде зберігати їхній спокій, то барнхаус дозволяє втілити цю мрію. Будівлі в цьому і подібному стилі особливо добре підходять для навчальних цілей, адже в цих приміщеннях важливі висока якість повітря і заспокійлива атмосфера.

Вигідна ціна будівництва барнхауса під ключ

Ціна за 1 м2 визначається декількома факторами. Індивідуальний прорахунок ціни може бути виконаний нашими менеджерами. Не знаєте, з чого почати? Якщо у вас ще немає землі для нового будинку, ми можемо допомогти переконатися, що обрана вами ділянка відповідає вашим бажанням і на ній можна побудувати барнхаус або будь-яку іншу нерухомість. Ми розповімо вам про варіанти фінансування, щоб допомогти визначити правильний бюджет для вашої збірки. Телефонуйте нам за вказаними на сайті номерами, і ми надамо більше інформації про послуги компанії і складемо для вас комерційну пропозицію.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити