Проекти канадських каркасних будинків

Будівельний ринок сьогодні пропонує різні матеріали для зведення житла. Одним з найбільш популярних є деревина. Як наслідок, затребуваність у забудовників знайшли проекти канадських каркасних будинків. У чому секрет популярності дерев’яних будинків? У екологічності, натуральності, цікавому зовнішньому вигляді будівель. Також вони вимагають мінімальної кількості часу для проведення робіт – готовий будинок можна отримати через кілька місяців з моменту підписання договору.

Проектування є важливим етапом зведення будівель житлового, комерційного і виробничого призначення. Від правильності розрахунків і креслень залежить надійність і довговічність будівель. Також вони впливають на розмір суми, необхідної для закупівлі матеріалів, комфорт для мешканців і рахунки за комунальні послуги в період експлуатації.

Ціни на проекти канадських каркасних будинків

У скільки обійдеться купити проект будинку за канадською технологією? Для визначення ціни слід врахувати різні складові. Кожен об’єкт унікальний і його вартість треба розраховувати в індивідуальному порядку. При проектуванні архітектори створюють різні варіанти будівель для узгодження з замовником. На даному етапі розробляються об’ємно-планувальні, конструктивні та архітектурні рішення, а також визначається, де будуть проходити комунікації та інженерні системи. Дані види робіт також враховуються при розрахунку вартості.

Щоб в процесі будівництва або експлуатації не виникло непередбачених ситуацій, на початковому етапі важливо провести інженерно-геологічні дослідження, які дозволять зрозуміти особливості земельної ділянки, призначеної під забудову. Ціни на проекти будинків та інших споруд за каркасною технологією також залежать від архітектурного стилю майбутньої споруди, загальною площею і кількості поверхів, особливостей прокладки інженерних систем.

Купити проект каркасного будинку можна типовий або замовити розробку індивідуального. Перший варіант більш вигідний, але, може бути обраний також й іншими замовниками. Також важливо враховувати і можливу потребу в адаптації креслення до умов території під забудову і запитам замовника. Індивідуальне замовлення гарантує, що конкретний варіант не буде запропонований іншим особам і буде повністю відповідати потребам конкретної сім’ї. А враховуючи, що зміни також спричиняють різке зростання вартості, індивідуальне планування може бути більш вигідним.

Проекти канадських каркасних будинків під ключ

Що таке «проекти під ключ»? Це схематичні замальовки будівель з позначенням технічних особливостей, розрахунком і обгрунтуванням вартості робіт, вибором матеріалів, організація роботи бригади будівельників. Це дає можливість дизайнеру та клієнту отримати уявлення про те, як буде виглядати майбутній будинок всередині і зовні, знайти можливі недоліки і виправити їх до початку будівництва, спланувати бюджет. Не будучи архітектором, самостійно створити планування будівлі неможливо. При цьому побудувати якісне надійне житло можна, тільки дотримуючись грамотних креслень з описами. Тому найкращий вихід в даній ситуації – звернення до компанії, співробітники якої допоможуть у створенні планування під ключ.

Ще на етапі укладання договору між замовником і підрядником обумовлюються всі моменти по створенню креслень і пояснень до них. У документі прописуються термін здачі готового креслення, вартість робіт, обов’язки сторін. Звернувшись за створенням проекту в компанію “Карпати Буд Каркас”, можна бути впевненим, що вартість, прописана в договорі, буде фіксованою, а роботи по створенню креслень і зведення будинку завершаться в обумовлений термін і будуть виконані якісно.

Проекти каркасних будинків за канадською технологією – робимо вибір

На даному сайті нашої компанії можна вибрати каркасне житло за канадською технологією, виходячи з власних побажань. Тут представлені будівлі різної площі в один і два поверхи, з мансардою і різним наповненням. Каркасні будинки цікаві, комфортні, відповідають існуючим будівельним стандартам і нормам. На сайті можна не тільки подивитися фото проектів, але і знайти інформацію щодо їх зведення, експлуатації. Згідно відгуків мешканців, типові проекти виконані якісно, а готові дерев’яні будинки затишні, довговічні й економні.

Вибираючи проект каркасного будинку за канадською технологією індивідуального планування, важливо відповісти архітектору на наступні питання:

  • Яким повинен бути архітектурний стиль будинку.
  • Площа і поверховість житла.
  • Кількість кімнат і їх призначення.
  • Спосіб життя сім’ї.
  • Наявність маленьких дітей, людей похилого віку або людей з обмеженими можливостями.

Це дозволить дизайнеру визначитися з потребами сім’ї та створити планування, яке на 100% буде відповідати потребам кожного її члена.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити