Як побудувати будинок недорого

Будівництво будинку – важливий етап в житті багатьох молодих сімей. Одна з них звернулася в компанію “Карпати Буд Каркас” в 2013 році з бажанням побудувати будинок під ключ недорого.

Недорогий будинок для сім’ї в Києві

Маленький будинок для молодої сім’ї, загальною площею 55 м2, побудований фахівцями компанії “Карпати Буд Каркас” в Києві, по вулиці Краснодонська (район Батиєвої гори). Головне завдання від замовника – побудувати невеликий, але практичний будинок для постійного проживання сім’ї з трьох чоловік на відносно невеликій площі.

Каркасне будівництво дерев’яних будинків

Питання “З чого почати будівництво будинку?” часто турбує багатьох клієнтів. Вибір технології, матеріалів і компанії – підрядчика залежить від безлічі чинників. Часто ключовою з них стає ціна. Ціну каркасного будинку на 80% визначає вартість основного матеріалу – дерева. Компанія “Карпати Буд Каркас” купує його у великих об’ємах, що дає можливість завжди мати необхідний запас матеріалу. У більшості випадків-  це карпатська деревина, яка обробляється на виробництві фірми. Обов’язковим процесом обробка матеріалу, яке захистить будівлю від можливості швидкого загоряння під час пожежі

Сучасне устаткування і досвідчені фахівці, виготовлять всі потрібні елементи, виходячи з креслень і проекту будинку. Такі деталі дають можливість швидко і без підгонки зібрати каркас на ділянці.

Побудувати будинок недорого в Україні: особливості проектування

Проект будинку – важливий елемент успішних будівельних робіт. Архітектори нашої компанії розробляють унікальні проекти будівель, з врахуванням всіх особливостей і побажань клієнтів. Окрім цього, завжди можна скористатися шаблонами проектів, що заощадить час. Промислова будівля, склад, ресторан, дача, альтанка або житловий будинок різного розміру – компанія надає проекти на вибір. Адаптувати їх можна після знайомства фахівців з ділянкою, де розташовуватиметься об’єкт. Каркасні будинки відрізняються стилем, екстер’єром, комунікаціями і комфортним температурним режимом усередині будівлі.

У чому вигода будівництва?

Недороге будівництво будинку за каркасною технологією обумовлене декількома чинниками:

  • Конструкція каркаса і наповнення мають невелику вагу, що дає можливість заощадити на бетоні для фундаменту;
  • Не потрібно великих майданчиків, з місцем для під’їзду великогабаритної техніки і використанням спецтехніки;
  • Налагоджене виробництво всіх елементів. Точність стиків дає можливість зібрати конструкцію за кілька тижнів;
  • Енергоефективність. Для опалення часто використовують одну піч – камін з високим ККД;
  • Проведення і підключення комунікацій – води, каналізації, опалення, електрики, а також внутрішнє і фасадне оздоблення роблять фахівці однієї компанії.

Компанія “Карпати Буд Каркас” здійснить мрію про власний будинок на найвигідніших умовах для клієнта.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити