Каркасно щитовий будинок

Будівництво каркасно щитових будинків стало популярним рішенням завдяки своїй міцності, довговічності, швидким термінам робіт, при невеликій вартості. Ми є лідером зведення каркасно щитових будівель. Великий досвід наших фахівців, якісні матеріали дають можливість замовити каркасно щитовий будинок під ключ і в найшвидші терміни отримати житло своєї мрії.

Будинок каркасно-щитовий в Київській області

Будівельна компанія “Карпати Буд Каркас” має безліч позитивних відгуків про будівництво і величезну кількість прикладів каркасно щитових будівель. Однією з них є котедж в Макарівському районі Київської області. Красива і велика каркасно щитова будівля має площу 110 м2. Будівельні роботи по котеджу проводилися в кілька етапів, з незначними перервами. Проект будинку, зведення каркасу, вікна і двері були зроблені в 2013 році. Фінішне внутрішнє і зовнішнє оздоблення проводилося трохи пізніше, в 2014 році. Цікавою особливістю цього котеджу є наявність каміна, як одного з основних джерел опалення.

Каркасно щитовий будинок недорого: основні переваги будівництва

Купити каркасно щитовий будинок стане відмінним рішенням для людей, які мріють про власне житло, але не готові довго чекати і вкладати значні грошові суми. Каркасно щитові будинки стали трендом будівельного ринку, в Україні таку технологію використовують для заміських будинків, дач, бань і т.д .. Вони мають безліч переваг в експлуатації, а за вартістю значно дешевше цегляних, газобетонних та інших варіантів.

Наша компанія з 2012 року займається проектуванням і будівництвом будинків по каркасно щитовій технології. Будівельні роботи відбуваються в кілька послідовних етапів:

  1. Вибір фундаменту. Будинки мають невелику вагу, на відміну від цегляного або газобетонного варіанту, тому підійде стрічковий, плитний або ж стовбчатий фундамент;
  2. Установка каркасу. Проводиться в будь-який час року і триває до місяця, в залежності від складності проекту. Починається монтаж каркасу з установки нижньої подкладної дошки, далі – зведення стін і формування міжповерхового балочного перекриття. Не менш важливим в зведенні каркасу є установка даху, під конкретний варіант покрівельного матеріалу;
  1. Внутрішнє і зовнішнє оздоблення. Обшивка каркасно щитового будинку в більшості варіантів виконується за допомогою плит OSB. Для внутрішнього оздоблення використовують гіпсокартон, вагонку, штукатурку та ін.. Роботи можна проводити відразу після зведення каркасу, без очікування усадки будинку. Широкий вибір матеріалів та оздоблення фасадів здійснюється на побажанням замовника;
  2. Монтаж комунікацій. Система опалення, електрики, вентиляції та водопровід – комплекс інженерних робіт входить в послугу «будинок під ключ» або замовляється окремо.

Каркасно щитові будинки – нова тенденція в будівництві. Їх зростаюча популярність визначається безліччю позитивних характеристик. Вибір такого варіанту дає можливість вже в найшвидший час насолоджуватися власним будинком за містом.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити