Будівництво ресторану

Будівництво кафе, ресторанів за каркасною технологією компанією “Карпати Буд Каркас” – це вигідне рішення для вашого бізнесу. Головна перевага такої послуги – фінансова вигода. Замовлення всіх матеріалів і будівельних послуг «під ключ» виконується під контролем однієї фірми, що дає можливість заощадити на співпраці з різними підрядниками і бути впевненим в якості будівництва.

Канадська технологія будівництва складається з декількох елементів: легкий фундамент, дерев’яний каркас, плити ОСБ, теплоізоляція мінеральною ватою. З її допомогою можна побудувати як невелике кафе, так і класичний заклад.

Будівництво ресторану в Києві

Одним з реалізованих проектів нашої компанії в категорії будівництво та проектування ресторанів – літній заклад в центрі Києва «Козацька Грамота». Літній ресторан розміщений на вулиці Пушкінська, в центральній частині столиці. Загальна площа становить 60 м2.

Процес будівництва зайняв всього 14 днів. Спочатку проект цього закладу обговорювався з фахівцями будівельної фірми як літній варіант, але успішна діяльність призвела до питання перетворення його на повноцінний ресторан. Каркасне будівництво дає таку можливість, адже приміщення не тільки тримає прохолоду в спекотні дні, але зберігає тепло в зимовий період. До того ж додатково встановили вікна – енергоефективні склопакети.

Будівництво готелів, ресторанів і кафе: основні етапи і особливості літнього варіанту

Як побудувати ресторан? Питання, яке задають багато початківців в цій сфері. Наші фахівці компанії поділяють процес на кілька основних етапів:

  1. Проектування об’єкта. При виконанні цього завдання архітектори враховують всі вимоги для приміщень громадського харчування. Площа включає в себе розрахунок, який виходить з кількості посадочних місць, зону кухні, цеху, складу, адміністративну частину і вітрину. При цьому вивчається місце розташування будівлі, особливості ґрунту і клімату, екстер’єру, можливості підведення всіх потрібних інженерних систем;
  2. Будівельні роботи. Фундамент для будинку вибирають відповідно до аналізу грунту на території і ваги конструкції. Далі відбувається складання конструкції, монтаж стінових панелей і покрівлі. Основні елементи виготовляють з високоякісної карпатської деревини. В середньому роботи займають близько двох тижнів;
  3. Підведення комунікацій. При замовленні послуги будівництво ресторану під ключ одним з етапів є улаштування комунікацій. Прокладається каналізація і система стоків, мережа електрики. Особливе місце займає вентиляція, без якої важко уявити роботу кухні. Опалювальну систему вибирають в залежності від розмірів об’єкта;
  4. Внутрішнє і зовнішнє оздоблення. Ці процеси залежать від тематики кафе, каркасна конструкція не прив’язується до конкретних матеріалів.

Будівництво кафе, ресторанів відбувається з урахуванням санітарних вимог і норм пожежної безпеки. Дерево просякнуте вогнетримкими складами, мінеральна вата не виділяє отруйних речовин, а при монтажі не застосовують клей з шкідливими формальдегідами.

Хочете побудувати ресторан, кафе або готель? Фахівці нашої компанії допоможуть втілити ваші мрії в реальність в найшвидші терміни.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити