Дерев’яний садовий будинок

Будинок на природі – мрія багатьох міських жителів. Садовий будинок з дерева – це недорога конструкція на дачній ділянці, яка стане комфортним місцем відпочинку для всієї родини. Варіантом такої споруди і є дерев’яний дачний будинок в передмісті Івано-Франківська, по вулиці Юності, від компанії Карпати Буд Каркас.

Фото побудованого будинку в Івано-Франківську

 Що таке каркасний садовий будинок?

Дачно-садовий будинок – це споруда, яка призначена для тимчасового проживання на дачній ділянці. В основному його використовують в літню пору або сезон садово-городніх робіт. Головними характеристиками садового будинку є:

 • простий проект;
 • невеликий розмір;
 • мінімальні витрати при будівництві та експлуатації.

Всім цим характеристикам відповідає будинок в передмісті Івано-Франківська, по вулиці Юності. Фундамент під цю конструкцію не зводили, використовували бетонні перемички. Також особливістю садового будинку стало утеплення зовнішніх стін – 100 мм. Це дає можливість проживати в будинку не тільки в літню пору (це і було головною метою будівництва), але і використовувати його в холодну пору, з додатковим обігрівом невеликим опалювальним приладом – конвектором.

Вибір матеріалів для садового будинку

На сьогоднішній день будівельний ринок надає великий асортимент різних матеріалів. Який з них краще для виготовлення садового будинку? Перед вибором слід визначитися з кількома аспектами:

 • Період проживання (літній садовий дачний будинок або і для зимового періоду);
 • Кількість осіб, для яких він призначається;
 • Ціна садового будинку.

Найбільш доступним матеріалом, що користується великим попитом у замовників є дерев’яна конструкція. Головні плюси будинку з дерева: комфортний, теплий, не вимагає внутрішніх оздоблювальних робіт.

Нюанси будівництва садового будинку

Садовий будинок під ключ має свої особливості в будівництві. Так, при замовленні будівельних робіт слід враховувати кілька нюансів:

 1. Теплоізоляція. Навіть якщо це літній варіант для короткочасного проживання шар утеплювача потрібно укладати. Такий будинок буде більш комфортним, адже зможе зберегти прохолоду в спекотні дні.
 2. Фундамент. Вибирати його слід в залежності від ваги конструкції і характеристик грунту.
 3. Професійна будівельна компанія. Якісно виконані будівельні роботи та підбір оптимальних матеріалів дають можливість комфортної експлуатації садового будинку тривалий період часу.

Фахівці компанії КБК пропонують замовити садовий будинок під ключ. Це мається на увазі професійний підхід до будівництва від виїзду на дільницю і узгодження проекту до оздоблювальних робіт. При цьому вартість конструкції і терміни виконання робіт стануть приємним бонусом для власників дачних ділянок.

Дачний садовий будинок – це місце відпочинку всієї сім’ї, зробити його комфортним, практичним і надійним допоможуть фахівці компанії Карпати Буд Каркас.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити