Будівництво літньої кухні

Чимала частина замовлень нашої компанії – це невеликі будови: альтанки, промислові приміщення або літні будиночки. Останні стали дуже популярні в приміських масивах. Каркасне будівництво за канадською технологією дозволяє заощадити чимало часу і коштів, і неважливо дача це або літня кухня. Купити готовий проект або розширити \ модернізувати \ відновити старий – рішення за клієнтом, ми завжди прислухаємося до індивідуальних ідей.

Фото літньої кухні у Дніпропетровську

канадський каркасний літній будинок

фото літньої кухні під ключ + бар

Використання надійних і перевірених методів дозволяють зробити проект, якість якого вище за його ціну. Дерев’яні панелі швидко збираються, використовуються теплоізолюючі матеріали на мінеральній основі. Така кухня є невід’ємною частиною повсякденного життя в заміському будинку. Літня кухня з мангалом, барною стійкою і майданчиком – відмінне місце для відпочинку і роботи. Будівництво «під ключ» включає у себе підведення всіх засобів комунікації: зв’язок, електрика, каналізація, водопровід.

Допоможемо побудувати літню кухню

Компанія “Карпати Буд Каркас” займається будівництвом домівок, промислових приміщень, альтанок, капличок, дач та літніх будинків. За час роботи було завершено декілька десятків проектів, від яких у захваті і самі замовники, про що свідчать відгуки про будівництво. Будівництво літнього будинку за канадською технологією має багато переваг і стає все більш популярним. Гарним прикладом якісно виконаної роботи служить реконструкція кухні у Дніпропетровську. Літній будинок потрібно було оновити і розширити.

За проектом необхідно було прибудувати приміщення до уже існуючої споруди для розширення і установки барної стійки. Старий дах був демонтовано – шиферні плити замінено на металочерепицю. Проект літньої кухні вийшов напрочуд вдалим, ергономічним і компактним – барна стійка чудово вписалась у загальну картину, додавши проекту сучасності.

фото побудови літньої кухні

фотографії каркасних канадських кухонь

Її зробили із дерева, зовнішня обшивка виконана із фальшбрусу. Не завжди варто починати будівництво будинку  для відпочинку з нуля. Каркасні будівлі можна пристроїти до уже існуючих споруд, додавши їм сучасності і розширивши площу. Даний проект у Дніпропетровську слугує наглядним прикладом. Наші спеціалісти допоможуть вибрати оптимальне рішення для Вашого випадку, враховуючи усі нюанси, обмеження, зважаючи на бюджет, допоможуть вирахувати приблизну вартість.

Літня кухня під ключ

Технологія каркасних будинків дуже популярна в Канаді і США. На ринку України це відносно нова тенденція, яка швидко набирає оберти. Будівництво каркасних літніх кухонь має ряд переваг:

  • Невисока вартість.
  • Висока швидкість будівництва.
  • Чудова тепло- і шумоізоляція.
  • Довговічність і надійність.
  • Простота в обслуговуванні.

фото як побудувати літню кухню

малюнок оформлення літніх кухонь із дерева під ключ

Реалізовані проекти канадських будинків під ключ

Ми завжди шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, знаходимо рішення у нестандартних ситуаціях. У замовника є можливість самому вибрати проект будівництва літньої кухні із готових шаблонів чи запропонувати свій варіант. Наші спеціалісти допоможуть реалізувати будь-яку ідею. Ви можете ознайомитись на сайті із уже готовими варіантами. Проекти будинків на різний бюджет і смак, класичні і ультрасучасні, компактні і розкішні – за роки роботи нами було реалізовано десятки подібних будівництв.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити