Складська прибудова

Є багато варіантів будівництва каркасної дерев’яної прибудови. Якщо мова йде про приміщення невеликих розмірів (одноповерхова прибудова, наприклад, гараж, підсобне приміщення і т.д.) – найоптимальнішим варіантом стане каркасна збірка за канадською технологією. Ми розповімо про те, які матеріали варто використовувати, про переваги цього методу і як зібрати прибудову з каркасу.

Як правильно зробити прибудову з дерева?

Досвідчений майстер по проекту може і самостійно звести прибудову, з допомогою знайомих, друзів, родичів. Це відносно проста технологія, яку легко освоїти, але все ж вимагає певних навичок проектування і зведення. Особливо важливим етапом є установка «скелета» домівки (його каркасу) і заливка фундаменту. Ми робимо прибудови в стислі терміни. Каркасна технологія дозволяє звести цілий будинок за 3 місяці, а невелике приміщення можна завершити в 2 рази швидше. У той же час, аналогічна споруда з цегли чи блоків займе куди більше зусиль, часу, та й обійдеться дорожче. Крім того, дерев’яна прибудова під ключ добре утеплена.

Фото складської прибудови
Фото дерев'яної прибудови

Компанія «Карпати Буд Каркас» має великий досвід в цій сфері, і наші майстри знають, як побудувати прибудову так, щоб вона послужила довгі роки. За час існування на ринку, ми завершили сотні будівництв, серед них були проекти прибудов. Фото, відео матеріали, відгуки клієнтів по кожному будівництву ми додаємо на сайт. Задоволені замовники – це наша репутація, тому ми працюємо на совість на всіх етапах будівництва. Довіра клієнтів – чи не найголовніший показник успішності роботи фірми.

Скільки коштує прибудова за канадською технологією?

Кожного господаря при плануванні цікавить вартість прибудови. Перш за все, ціна залежить від площі приміщення, складності виконання роботи, унікальних вимог до зовнішнього вигляду, використовуваних матеріалів, регіону (віддаленість місця будівництва) та інших особливих показників. У нас працюють досвідчені консультанти, які допоможуть більш точно підрахувати скільки буде коштувати прибудова.

Ви можете пропонувати свої проекти, ідеї. Ми можемо запропонувати готові варіанти. Ми завжди знайдемо рішення навіть в найбільш нестандартній ситуації. Наша фірма завершила вже не один проект дерев’яних прибудов, тому маємо досвід будівництва не тільки великих будинків, дач, але й гаражів, альтанок, складських приміщень.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити