Система «Розумний будинок»: інтегруємо ШІ у ваше житло для комфорту та економії

Життя наповнюється чимось новим, коли домашня техніка об’єднана в одну просту у використанні систему. Це допомагає зняти деякі щоденні турботи і стреси. Справжній smart-будинок робить життя зручнішим, а саму будівлю – безпечнішою, комфортнішою й затишнішою. Такі smart-установки ми монтуємо за бажанням клієнта в приватні будівлі, комерційну нерухомість, готелі та інші споруди.

Як працює система «Розумний будинок»?

Операційна smart-установка об’єднує різні домашні технології в одну схему. Ви з родиною можете легко й просто керувати практично кожним пристроєм в будинку – весело і з користю для всіх жителів. Вона надає більше можливостей, функцій і переваг. З сенсорним екраном, клавіатурою, голосом і доступом до додатків можна створити унікальний smart-будинок. Завдяки розширеному потенціалу легко додавати нові функції в кожен розумний будинок, щоб зробити його унікальним. Додайте найчастіше використовувані значки на головний екран панелі інструментів. Більшість з того, що знаходиться в житлі, можна додати вгорі, щоб ці значки розташовувалися спереду і по центру смартфона, сенсорного екрану чи пульта управління. Менше торкань – більше порядку і вільного часу.

Кращі системи розумного будинку – як вибрати?

Компанії по будівництву, як правило, пропонують різні рішення для автоматизації. Які бувають системи розумного дому? Розглянемо цю інформацію нижче:

 1. Smart-освітлення. Не турбуйтеся про те, щоб залишити світло включеним, коли ви підете. У господаря є кнопка, яка вимикає все в одне натискання.
 2. Системи відеоспостереження організовують безпеку будівлі та прилеглої території. Забули закрити двері гаража? Smart-будинок вже подбав про це до того часу, коли ви це помітили.
 3. У Push-повідомлення або SMS з будинку приходять повідомлення про те, хто повернувся додому – наприклад, діти прийшли зі школи – і ви спокійні.
 4. Домофон. Немає нікого вдома, щоб прийняти важливу посилку? Це не біда, відео-домофон дозволяє розблокувати двері для розміщення посилки в тамбурі – безпечно і надійно!
 5. Ви будете негайно попереджені. Завжди можна миттєво побачити, чи закриті двері, включений вентилятор або чи відкритий гараж.

Керувати всім з одного блоку так зручно! Об’єднайте пристрої з усього будинку на одному екрані, щоб була можливість миттєво переглядати стан безпеки, інтелектуальних дверних замків, відкритих штор або освітлення по всьому будинку, і відразу ж брати ситуацію під контроль. Додаток для смартфона дозволяє бачити все, коли ви перебуваєте поза будинком або сидите у дворі. Ви можете управляти музикою, домашнім кінотеатром і спліт-системою кондиціонування, не встаючи зі стільця.

Ціна системи «Розумний будинок» з професійним монтажем

Скільки коштує «Розумний дім»? Все залежить від того, яку ви оберете систему, кількість підключень і радіус поширення сигналу, який може коливатися від десятків до тисяч метрів. Є можливість вибрати:

 1. Підключення через дроти – надійне й зі швидким відгуком, але вимагає прокладки проводів і щитка підключення.
 2. Бездротовий спосіб, здійснюваний за допомогою Wi-Fi і GSM-каналів. Відрізняється швидким монтажем, не займає багато місця, але не виключені перешкоди.
 3. Централізовані провідні та безпровідні системи працюють від центрального контролера з безліччю складних підключень різного устаткування. Як правило, цей варіант дорожчий, ніж попередні.

Коли всі функції безпеки пов’язані з операційним блоком житла, стає простіше, ніж коли-небудь, перевіряти камери, бачити стан дверних замків і стежити, які датчики спрацьовують, прямо на смартфоні, екрані телевізора або моніторі. Одним дотиком або навіть за допомогою голосових команд ви можете заблокувати замки, включити світло на ганку, увімкнути безпеку і переконатися, що житло не тільки smart, але й захищене. Фахівці з монтажу smart-будинку пройшли всебічне навчання, щоб створювати надійніші, безпечніші й простіші в управлінні розумні пристрої для будь-яких користувачів і типів житла. Де купити? Придбати обладнання можна в спеціалізованих магазинах, або ж замовити у нас.

Готові рішення: комплексна система «Розумний будинок» під ключ

Захистіть квартиру і майно від проникнення зловмисників за допомогою програмування. Під час відпустки або тимчасової відсутності встановіть автоматичне ввімкнення та вимкнення світла й телевізора на вечірній час. Це створить враження присутності й відлякає небажаних гостей. Компанія «КБК» займається установкою і підключенням всіх комунікацій, починаючи від електрики, водопроводу і закінчуючи опаленням і вентиляцією. А ще ми працюємо з індивідуальними smart-продуктами, які додаються в нове житло. Щоб отримати безшовну, повністю інтегровану smart-установку, потрібно найняти досвідченого і добре навченого монтажника.

Фахівці зможуть гарантувати впевненість у тому, що установка спроектована професійно, працює у надійній мережі й пропонує персоналізовані можливості, які відповідають тому, який спосіб життя ви ведете. Скільки коштує будівництво під ключ каркасного будинку з установкою під ключ “Розумного будинку», можна дізнатися на сайті «Карти Буд Каркас». Використовуйте калькулятор вартості будівництва, залишайте свої контакти або телефонуйте нам самі.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити