Церква по каркасній технології на Полтавщині

Україна є релігійною  країною, тому друге місце після приватних  каркасних будинків за замовленнями будівництва посідають  каркасні церкви та храми.  Це вже сьома церква яку реалізовує компанія КарпатиБудКаркас в Україні, та третя на Полтавщині. Саме там, в невеликому селі Опришки, Глобинського району триває будівництво храму  площею 190 кв. м. та висотою біля 15 метрів до куполу.

Нижче на фото ми можемо побачити ділянку де де вже через 4 місяці (саме стільки часу орієнтовно триватиме  наше будівництво  із каркасу) стоятиме новозбудований храм. Роботи традиційно почались з робіт над фундаментом, він там  є стрічковим а після заливки та засипки являтиме собою монолітну плиту утеплену пінополістеролом на всю площу забудови.

Роботи на обєкті тривають і на початок липня вже є повністю зведеним та обшитий перший ярус каркасної церкви та  монтаж його стропильної частини даху. Триває процес монтажу каркасної частини несучих стін  другого ярусу.

Стіни в сакральних спорудах зводяться з бруса 145х50 та утеплення 150 мм відповідно, цього цілком достатньо для збереження  комфортної температури всередині церкви. Сам процес утеплення відбувається після повного покриття даху  покрівельним матеріалом, а також установки вікон та дверей. Такий порядок робіт виконується для унеможливлення попадання вологи в утеплювач, в нашому випадку це мінеральна вата.

На сьогоднішній день, вже закінчені роботи над каркасом нашої церкви, встановлено центральний купол,  та на першому ярусі вже оздоблений фасад. Фасадним оздобленням як ми бачимо є деревяний фальшбрус попередньо оброблений пропиткою відомого європейського виробника.

Кожен з етапів роботи над обєктом буде описано тут, тому слідкуйте за новинами на сайті.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити