Ціна будівництва каркасного будинку в Києві

Зараз все більше людей у пошуку практичного і економного варіанту спорудження будинку, тому віддають перевагу канадським будівлям. Технологія будівництва каркасного будинку така, що дозволяє значно заощадити як на теплоізоляційних матеріалах, так і на вартості за роботу, і в підсумку ціна за м2 виходить значно нижчою, ніж, наприклад, в будинках з цегли. Якщо вас зацікавили проекти і ціни на будинки за каркасною технологією, ви можете ознайомитися з ними на нашому сайті. Тут же ми розповімо про процес будівництва будинку, який зводиться зараз на Київщині.

Вартість будівництва недорогих каркасних будинків

Обухівський район, село Козин – саме тут у 2017 році ми побудували будинок за проектом «Вільшан». У 2020 році ми повернулися сюди для того, щоб побудувати ще одну таку споруду сусідам, які безпосередньо переконалися в тому, що наша технологія дозволяє побудувати надійну, зручну і при цьому недорогу будівлю.

Проект майбутньої споруди був розроблений досить швидко, оскільки замовники дуже добре розуміли, що їм потрібно, і ми приступили до будівництва будинку. Ми здійснюємо будівництво одноповерхових і двоповерхових будівель з клеєного бруса і плит OSB за надійним канадським методом. Проект «Вільшан» передбачає двоповерховий будинок загальною площею 108 м2. Його ключові особливості такі:

  • Компактність. При розмірі всього лише 108 м2 будинок має 4 повноцінні кімнати, простору вітальню з вдало відокремленою кухнею, два великих санвузла і комору для речей. У будинку можуть з комфортом проживати до семи людей. При цьому витрати на обслуговування і обігрів залишаються відносно невеликими за рахунок продуманості планування і невеликої загальної площі.
  • Наявність затишної тераси площею 21 м2, на якій можна з насолодою проводити час на свіжому повітрі й у той же час у своєму власному будинку.
  • Привабливий зовнішній вигляд – зовнішні стіни будинку обшиті естетичними плитами OSB, а дизайн тераси і даху створює враження простоти і затишку. Такий будинок чудово виглядає в барвистому селі Козин і перебуває в гармонії з оточуючим його сосновим лісом і швидкоплинною рікою Козинка.
  • Утеплення зовнішніх стін, даху, перестінків і міжповерхового перекриття за допомогою шару мінеральної вати, пароізоляція внутрішніх стін паробар’єрною плівкою, проклейки стиків пароізоляції двостороннім скотчем. Будинок гарантує низьке споживання енергії на опалення за рахунок ефективної теплоізоляції.
  • Можливість вибрати один з трьох варіантів комплектації («Каркас», «Каркас плюс», «Будинок під ключ»), який більше підходить саме вам.

Ціна на будівництво каркасних будинків під ключ

Вартість будинку за проектом «Вільшан» коливається в залежності від комплектації. Базова комплектація, яка включає тільки фундамент, домокомплект і дах, обійдеться значно дешевше, ніж будинок повністю під ключ. В даному випадку клієнт віддав перевагу комплектації «Каркас плюс», без комунікацій і внутрішнього оздоблення, проте з установкою вікон і дверей та додаткової теплоізоляції. З усіма актуальними розцінками на наші пропозиції ви можете ознайомитися в розділі «Під ключ» на нашому сайті. Таким чином, ви зможете переконатися, що вартість канадських будинків дійсно набагато нижча, ніж подібних споруд за іншими методами.

Будівництво каркасних будинків – проекти і ціни

Якщо ви шукаєте якісне житло під ключ недорого, каркасне будівництво – це вибір номер один. Ми будуємо різноманітні приватні та комерційні споруди за канадською технологією, здійснюємо будівництво дачних каркасних будинків, готелів, складів, храмів і, звичайно ж, житлових будинків. За весь час існування компанії нами було збудовано декілька сотень успішних проектів канадських будинків для постійного проживання. Якщо вас зацікавили проекти і ціни на будинки за каркасною технологією, ви можете зв’язатися з нашим менеджером, і ми з задоволенням надамо вам пораду по всіх питаннях, які у вас виникли.

Інші проекти та ціни на будівництво каркасних будинків під ключ

Ми побудували безліч будинків за канадською технологією, так що можемо запропонувати вам на вибір різноманітні проекти, щоб ви змогли підібрати найбільш відповідний. Якщо ж у вас є конкретні побажання і власне бачення будівлі, ви можете замовити у нас авторський проект. Команда досвідчених конструкторів і архітекторів зробить все від них залежне, щоб готовий будинок максимально відповідав вашим мріям про нього!

Також, щоб ознайомитися з нашими пропозиціями і розцінками на них, подивіться наш прайс на каркасно-щитові будинки. Це допоможе вам зорієнтуватися у тому, скільки коштує канадський будинок насправді. Якщо ж вам потрібна більш точна консультація з урахуванням особливостей вашої місцевості та особистих побажань по обстановці будинку, чекаємо вашу заявку у нас на сайті!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити