Ціна будівництва каркасних будинків

Так як будівлям не страшні низькі й високі температури, вони добре себе зарекомендували в регіонах з сейсмічною нестійкістю. Будівництво каркасних будинків під ключ недорого можна здійснити в широкому діапазоні кліматичних і геологічних умов.

У європейських і скандинавських країнах, штатах Америки будинки з дерева популярні давно і їх кількість регулярно збільшується. На українських теренах канадська технологія спорудження каркасних будинків поки не настільки популярна, але також викликає у забудовників інтерес. Каркасно-щитові будинки надають можливість швидко і відносно недорого отримати надійне і енергоефективне житло для родини.

Ціна будівництва каркасного будинку за м2

Скільки буде коштувати зведення каркасника, можна дізнатися, використовуючи прайс-лист компанії “КБК Україна”. Зручність співпраці з нами полягає в можливості замовити виконання робіт в різних комплектаціях, ознайомитися з якими можна в розділі «Ціни». Щоб попередньо визначитися з вартістю замовлення, треба обрану вартість метра будівництва помножити на плановану площу житла. Підсумкова вартість визначається представниками організації при опрацюванні кошторису, в якому враховуються всі особливості конструкції.

Ціна на будівництво каркасних будинків під ключ

Найбільш вигідним для замовника серед запропонованих комплектацій є зведення житла під ключ:

  • Замовлення робіт в одній компанії прискорює процес.
  • За всі етапи відповідають представники однієї організації, що робить підхід до роботи більш відповідальним.
  • Вартість будівництва під ключ вигідніша в порівнянні з виконанням окремих етапів.

Ціна за м2 житла в даній комплектації з описом послуг також представлена на нашому ресурсі з ознайомчою метою. Підсумкова ціна за роботу надається замовнику при узгодженні кошторису.

Будівництво каркасних будинків – проекти і ціни

У канадській технології побудови немає нічого складного, але поспішати виконувати роботу самостійно не варто. Кожна методика має свої особливості, які важливі при зведенні якісного житла. Не менш важливий і грамотно складений проект, в якому будуть враховані всі побажання замовника, і який стане посібником для будівельної бригади. Житло з необхідним плануванням можна обрати з типових пропозицій або замовити розробку авторської. Готові проекти і ціни недорого можна переглянути на інтернет-ресурсі “КБК Україна”. У будівлях поєднуються зручність і комфорт, естетичність і функціональність.

На одноповерхові і двоповерхові будинки проекти і ціни можна підібрати в різних варіаціях, тому кожен забудовник зможе підібрати варіанти, відповідні до своїх побажань. Тут є будинки на одну і дві сім’ї, маленької і великої площі, для нестандартних ділянок. Якщо для вас важливо, щоб сімейний особняк не мав повторень як мінімум в найближчих околицях, наші архітектори створять креслення з плануванням будь-якої складності. Також у нас можна оформити замовлення на проект і спорудження каркасної прибудови, надбудови, будівлі промислового та адміністративного призначення.

Будівництво недорогих каркасних будинків в Україні

Зведення каркасно-щитового будинку недорого сьогодні реальне на території нашої держави. У “Карпати Буд Каркас” можна замовити спорудження одноповерхових і двоповерхових будівель будь-якої площі і складності. Але обійдуться вони вигідніше, ніж будови, зведені з використанням інших технологій. Здешевити вартість готової споруди дозволяють такі особливості методики:

  • Можливість замість капітального фундаменту вибрати полегшений.
  • Відсутність потреби, у багатьох випадках, в залученні важкої будівельної техніки.
  • Невеликий період проведення робіт.
  • Використані матеріали для облаштування каркасу і для оздоблення.

Один з каркасників нашою компанією був зведений в Києво-Святошинському районі, а саме в с. Бобриця. Затвердивши із замовником вартість споруди, ми приступили до виконання робіт «під ключ» в мальовничому районі, розташованому всього в 15 хвилинах їзди на авто від Києва.

Так як сім’я вважає кращим жити за межами галасливого міста, ділянка біля лісу і озера була обрана свідомо. Плюсом стало зведення великої тераси для відпочинку, з якої відкривається чудовий вигляд на околиці. З етапами спорудження будівлі за даним проектом пропонуємо ознайомитися за допомогою представлених фото. Також на сайті є в доступі й інші фото та вартість побудованих об’єктів будівельниками компанії. Відео з місця реалізації споруди розміщені на нашому Ютуб-каналі.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити