Ціна каркасно щитового будинку

Вартість будівництва каркасно-щитових будинків – одне з головних питань, які задають клієнти співробітникам “Карпати Буд Каркас”. При цьому, в конкретний момент далеко не кожен забудовник розуміє, яким хоче бачити майбутнє житло. Проте, саме від його розміру, форми, складності архітектурного проекту, обраного оздоблювального матеріалу і залежить сума, яку вони хочуть почути.

Проекти і ціни на каркасно щитові будинки

На жаль, не розуміючи потреб забудовника, неможливо назвати суму, за яку можна купити каркасно щитовий будинок в Україні. Але, для розуміння цін на наші послуги, можна зайти у відповідний розділ сайту і подивитися варіанти можливого будівництва, у скільки приблизно воно обійдеться. Тут розташовані проекти і ціни на каркасно щитові будинки невеликих розмірів, які найчастіше використовуються в якості гостьових або дачних будиночків.

Також на сайті можна знайти просторі одноповерхові котеджі і будинки в два поверхи, з мансардою, окрасою яких є лоджія або балкон, тераса. Багато моделей будівель включають гараж на один або два транспортних засоби, господарські будівлі, майстерні, лазні та сауни. Розглядаючи типові проекти (на сайті КБК розташовані фото і відео побудованого житла), слід розуміти, що зазначена вартість є орієнтовною, оскільки в деяких випадках потрібно адаптація проекту під особливості території та побажання членів сім’ї замовника.

Ціна каркасно щитового будинку під ключ

Хто будує каркасно щитові будинки недорого? Замислившись про будівництво власного будинку, звертайтеся в компанію, яка готова провести всі роботи під ключ. Таким чином, ви отримаєте гарантований результат в узгоджений термін. Дуже зручно, коли всі роботи, починаючи з вивчення території під забудову, складання проекту і закінчуючи оздоблювальними роботами, допомогою в оформленні документації та здачею проекту замовнику, виконує одна організація. Крім якості, це впливає і на загальну вартість, тому що чим більший обсяг робіт буде виконано, тим дешевше виявиться вартість за квадратний метр.

Вибравши в розділі «Ціни» категорію «ціна будівництва під ключ», можна прорахувати, у скільки приблизно обійдеться вартість зведення будинку за індивідуальним проектом.

Ціни на каркасно щитові будинки

Скільки коштують будинки для постійного проживання? Ціни розраховуються індивідуально, залежно від комплектації. У загальну цифру входять такі пункти, як:

 • створення проекту;
 • будівельні та оздоблювальні матеріали;
 • облаштування фундаменту, коробки, покрівлі;
 • монтаж внутрішніх перегородок;
 • гідро-, пароізоляція та утеплення;
 • установка дверей і вікон;
 • монтаж вентиляційно-опалювальних систем.

Таким же чином розраховується і вартість дачних каркасно щитових будинків. Одноповерхові і двоповерхові канадські будівлі обходяться дешевше аналогічних варіантів з цегли та бетону. Цьому сприяють:

 • Можливість заощадити на фундаменті внаслідок відносно невеликої ваги конструкцій.
 • Використання деревини, вирощеної на території України.
 • Відсутність необхідності в залученні важкої будівельної техніки.
 • Відсутність потреби в додатковому утепленні будинку.
 • Можливість виконати всі роботи невеликою бригадою.

Спільна діяльність будівельників і замовника

Іноді замовники виявляють бажання брати участь в будівництві власного будинку, і ми в таких ситуаціях завжди йдемо їм назустріч. У “Карпати Буд Каркас” звернувся замовник, який спільно з нашим архітектором розробив архітектуру свого майбутнього житла. На її основі нами були розроблені конструкція і креслення фундаменту.

Будівництво відбувалося в селі Пійло Калуського району на Івано-Франківщині. Власними силами замовник залив фундамент і замовив по специфікації пиломатеріал, який також сам просочив антипіреном. У процесі зведення каркасу, він кілька разів змінював розташування віконних проємів, дверей і т.д., поки було досягнуто бажаного результату.

По завершенню робіт по обшивці каркасу ОСБ плитою, були проведені роботи з утеплення будинку. Кінцевий результат не змусив себе довго чекати, так як саме канадська технологія передбачає швидкі терміни будівництва. Наш клієнт залишився задоволеним результатом, оскільки він отримав готове житло з власного лісу, побудоване фахівцями і яке повністю відповідає його задумам.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити