Ціни на каркасне будівництво будинків

Багато сімей нашої країни хочуть придбати власне житло. На цій сторінці ви можете бачити повний цикл будівництва об’єкта для нашого клієнта. Замовник прийшов до нас, в компанію “Карпати Буд Каркас”, за рекомендацією від знайомого, який не є нашим клієнтом – він просто спостерігав за нашою роботою онлайн. Отримавши об’єктивну рекомендацію, з нами зв’язалася подружня пара лікарів, щоб дізнатися більше й уточнити деталі. На момент звернення до нас вони мали чітку мету: побудувати свій власний будинок за каркасною технологією. Для реалізації був обраний проект “Виноградар”. Він повністю відповідає запиту замовника, а також місцевості, де буде розташований. Цей проект відмінно вписується у ландшафт села Лебедівка Вишгородського району Київської області.

Бюджетна і економна вартість будівництва каркасних будинків

Проект “Виноградар” площею 135 м. кв. має компактні розміри. Будинок займає небагато місця на земельній ділянці – 10,6 x 8 м, тому він підходить як для маленької приватної території, так і для випадку, коли місця навколо будинку значно більше. Це дозволяє красиво й зі смаком облаштувати присадибну територію. Наш клієнт отримує планування на 4 просторі житлові кімнати та санвузол на другому поверсі, а також передпокій, вітальню, кухню-студію, кімнату для гостей, вбиральню і технічне приміщення на першому поверсі. З першого поверху також є вихід на терасу, де відкривається чудовий вигляд на прилеглу територію.

Компанія КБК пропонує будівництво одноповерхових і двоповерхових будинків у різних комплектаціях:

 • “Каркас”;
 • “Каркас плюс”;
 • “Під ключ”.

За проектом “Виноградар” із нашим замовником ми уклали договір на зведення “Каркаса”. Вибираючи таку комплектацію, клієнт отримує:

 1. Ескізно-проектну документацію.
 2. Утеплений фундамент.
 3. Збірку каркаса, організацію перестінків, міжповерхових перекриттів і ферм на даху.
 4. Накриття даху бітумною або металочерепицею.

Ціна за таку роботу в Києві мінімальна – вона сформована, зважаючи на обрану комплектацію. Із кожним роком каркасне будівництво в Україні стає все більш популярним не тільки через високі теплоізоляційні властивості, але й завдяки невисоким фінансовим вкладенням. У ході робіт не потрібне залучення важкої техніки і величезного штату будівельників, що сприяє значному заощадженню коштів.

Вартість будівель за м2 від “Карпати Буд Каркас” залежить від обраної клієнтом комплектації, при цьому замовник отримує авторський проект з дизайном на свій смак і практичним плануванням. На нашому сайті можна побачити не тільки фото побудованих нами об’єктів, а й спостерігати за ходом робіт і реалізацією проекту в с. Лебедівка.

Що містить в собі ціна на будівництво каркасних будинків під ключ?

Справжньою знахідкою для жителів України стало будівництво недорогих каркасних будинків під ключ. Така приватна нерухомість користується в усьому світі величезним попитом через свою енергоефективність та швидкомонтованість. Ці будівлі підходять для сезонного і цілорічного проживання, дозволяючи скоротити витрати на енерго- і теплоносії.

Будівництво каркасних будинків під ключ у Київській області вимагає вкладень, але приносить максимум вигоди. Воно передбачає наступні етапи, які входять у вартість:

 1. Вибір і закупівлю необхідної сировини.
 2. Облаштування полегшеного стрічкового фундаменту.
 3. Підбиття комунікацій і каналізаційної системи.
 4. Зведення каркаса, перегородок і зовнішніх стін.
 5. Збірку крокв і монтаж покрівлі.
 6. Утеплення конструкції.
 7. Встановлення вікон і дверей.

Якщо ви бажаєте дізнатися попередню суму на проект “Виноградар” або інший, зв’яжіться з нашими експертами, які ознайомлять вас із прайсом усіх послуг. Розрахувати вартість онлайн ви зможете самостійно для найбільш точної орієнтації в ціновому сегменті майбутньої забудови.

Неординарні проекти для будівництва каркасних будинків за вигідною ціною

Перед початком будівництва потрібно дослідити ґрунт, на якому буде розташовуватися споруда, і створити креслення майбутнього житла. У нас можна замовити проекти одноповерхові й двоповерхові будинки і самостійно взяти участь у їх реалізації, пропонуючи свої задуми й начерки. Ми створюємо унікальні проекти за недорогими цінами в різних архітектурних стилях і будь-якої масштабності. Технологія будівництва каркасно-щитових об’єктів сприяє зменшенню часових і фінансових витрат.

Скільки коштує каркасний будинок під ключ від Карпати Буд Каркас?

Остаточна вартість будівлі буде залежати від переліку виконаних робіт і головних чинників:

 • площі й складності будівлі;
 • кількості поверхів;
 • обраних матеріалів;
 • виду покрівлі;
 • внутрішнього й зовнішнього оздоблення;
 • наявності гаража і т. д.

Мета нашої компанії – забезпечити вас надійним і безпечним житлом, доступним кожному.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити