Вартість будівництва каркасного будинку

Дуже часто при вирішенні побудувати житло, у людей виникає питання, у скільки обійдеться така затія. Будівництво каркасних будинків не є винятком і, звертаючись в нашу компанію, замовники цікавляться ціною будівництва каркасних будинків. На сьогодні їхнє зведення є досить популярним завдяки підвищеним теплоізоляційним властивостям будинків і відносно невисокій вартості матеріалів та проведення робіт.

Звичайно, менше клопоту завдасть покупка вже готового будинку, але, при наявності земельної ділянки вартість будівництва каркасного будинку і проекту виявиться істотно нижчою.  До того ж, у замовника з’являється можливість отримати будинок своєї мрії, в якому кожна кімната буде розташована згідно його побажанням і, додатково до будинку, у дворі можуть бути зведені гараж і будь-які господарські споруди.

Яка вартість робіт з будівництва каркасних будинків

Щоб дізнатися, яка сума необхідна для зведення власного житла, необхідно провести розрахунок вартості будівництва каркасного будинку. Попередньо на сайті або у менеджера компанії можна дізнатися тільки орієнтовну вартість будівництва каркасного будинку за м2. Проте, кінцевий результат буде залежати від певних факторів, таких як:

  • необхідність в проекті;
  • наявність комунікацій;
  • особливості фундаменту;
  • вибрані матеріали;
  • покрівля;
  • монтаж;
  • необхідність внутрішнього оздоблення приміщень.

Для вирішення подібних питань, представник компанії Карпати Буд Каркас виїде на місце проведення робіт для обговорення із замовником всіх нюансів будівництва, в результаті чого буде складений і наданий замовнику кошторис на каркасний будинок. Відгуки про будівництво житла нашою компанією можна подивитися безпосередньо на даному сайті у відповідному розділі або ж на нашому каналі Ютуб.

Будівництво каркасного заміського будинку в Київській області

У нашу компанію звернувся замовник із побажанням побудувати для його сім’ї будинок в один поверх, де буде друге світло та експлуатована житлова ніша. Місцем будівництва стало садове товариство, розташоване в Обухівському районі Київської області, в околицях міста Обухів.

Побудований за канадською технологією будинок став класичним прикладом заміського житла. Його власники постійно проживають в столиці, але виявили бажання вихідні та святкові дні проводити у власному каркасному будинку. Для проведення в теплу пору року затишних сімейних вечорів, зустрічей з друзями, до будинку була прибудована простора відкрита тераса. Проект є досить неординарним, оскільки у вітальні відсутнє перекриття. Також в будинку облаштована житлова антресоль, де можна розмістити не менше двох спальних місць.

Крім затишного будинку, перед будівельниками компанії Карпати Буд Каркас також постало завданя зведення гаража на два автомобілі разом з технічним приміщенням. В даному випадку для будівництва будинку був використаний стовпчастий фундамент із утепленим дерев’яним перекриттям, що робить підлогу відносно теплою. Каркасний будинок відрізняється сучасним дизайном і багатою колірною гамою. При фарбуванні було використано чотири кольори, які змішувалися в хаотичному порядку, що і додало будові сучасного вигляду. Дах будівлі виконаний з коричневої металочерепиці, в її колір по периметру будинку облаштовано система відливу.

Внутрішній інтер’єр будинку оформлений із використанням дерев’яної вагонки, пофарбованої в світлий колір. Опалення кімнат здійснюється завдяки печі-каміну виробництва компанії «Schiedel». При проведенні робіт всі побажання замовника були враховані. Будинок вийшов естетичним зовні і затишним всередині. У ньому допускається розміщення сім’ї не тільки в свята і вихідні, а й протягом року.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити