Вартість будівництва будинку за каркасною технологією

Мрією багатьох українців є володіння власним затишним заміським будинком – подалі від міської метушні і ближче до природи. Вирішивши звести житло за каркасною технологією, ви отримуєте не просто будинок, а й простір для відпочинку. Щоб визначитися, скільки грошей потрібно на будівництво котеджу, потрібно провести розрахунок вартості споруди. Зателефонувавши менеджерам КБК, ви попередньо зорієнтуєтесь у цінах будівництва на 2021 рік.

Підрахувати, скільки коштуватиме майбутня нерухомість, можна за допомогою онлайн-калькулятора вартості у відповідному розділі нашого сайту. Необхідно всього-на-всього зробити три простих кроки:

 1. Вказати призначення споруди – наприклад, буде це дача чи будівля для постійного проживання.
 2. Вказати, в якому регіоні знаходиться ділянка для забудови.
 3. Вибрати кількість мешканців і площу житла.

Сума за 1 м2 буде залежати від таких факторів, як:

 • квадратура і поверховість;
 • архітектурний стиль;
 • неординарність планування.

Наші архітектори й дизайнери постійно створюють нові проекти споруд, а ексклюзивні плани пропонують захоплюючі елементи дизайну. Ці будівлі відрізняються розміром і стилем – як то кажуть, на будь-який архітектурний смак.

Вартість будівництва будинку в Україні

Технологія каркасного будівництва популярна не тільки через свої відмінні теплоізоляційні властивості, але й завдяки невисоким розцінками на зведення конструкції та економії на комунальних послугах. Остаточна вартість будівництва каркасного житла в Україні буде озвучена тільки після складання кошторисної документації. Бюджет планованої споруди містить різні нюанси, починаючи від дослідження ґрунту на ділянці, і закінчуючи фасадними й внутрішніми оздоблювальними роботами. Коли вже складений договір і вписана ціна за замовленою комплектацією, то вона не змінюється, навіть якщо відбувається інфляція або зростання цін.

Використовуйте розділ “Будинок під ключ”, щоб вивчити різні стилі й розцінки і знайти вдалий варіант. З першокласними прикладами ви зможете зрозуміти, який стиль підходить і найкраще відповідає вашому способу життя. У розділі “Ціна” дізнайтеся все про наші послуги по модифікації та комплектації, щоб створити ідеальний проект. Ці корисні ресурси розкажуть про деякі аспекти процесу будівництва. Також завантажте безкоштовно чек-лист – це керівництво допоможе позбутися стресу, помилок, і даремних витрат грошей і часу при зборі документів.

Як розрахувати вартість будівництва будинку?

На остаточну ціну кв. метра будівлі впливають такі фактори, як:

 1. Складність обраної комплектації проекту.
 2. Кількість матеріалів.
 3. Перелік узгоджених робіт.
 4. Відстань від прокладених комунікацій.
 5. Тип ґрунту і рівень ґрунтових вод.
 6. Наявність під’їзних шляхів та ін.

Спеціальний калькулятор підрахунків зможе порахувати вартість онлайн. Для цього заповніть невелику форму буквально за кілька хвилин і наші менеджери зроблять попередні розрахунки.

Вартість спорудження будинку “під ключ” від компанії «Карпати Буд Каркас»

Напрацьована роками проектна і технологічна база нашої фірми охоплює різноманітні типові проекти будь-якої складності й стилістики. У нас ви знайдете варіанти з гаражем, терасою, балконом і мансардою. За найкоротші терміни наші висококваліфіковані експерти допоможуть спроектувати і розрахувати вартість спорудження каркасного житла «під ключ». Наша компанія забезпечує повний будівельний спектр робіт: від підготовки документації – до установки високопродуктивних печей-камінів у кімнатах. Наші співробітники знають, як розрахувати вартість будівництва житла з урахуванням передбачуваного клієнтом бюджету. Побачити план будівлі – це тільки половина задоволення, тому ми додаємо фотографії та відгуки реальних замовників, а також побудованих для них споруд. Відеоролики в Ютубі дадуть можливість вивчити каркасну технологію і переконатися в її ефективності.

Ціна будівництва будинку: види комплектацій

Зведення свого житла – справа непроста і клопітка, але звернувшись в КБК, ви збережете час, нерви і особисті заощадження. Ціна будівництва з нуля каркасних споруд буде значно нижчою, ніж вартість будівель, зведених з інших матеріалів. Ми не будуємо котеджі з цегли і газобетону, але займаємося розробкою проектів з таких матеріалів, тому ви маєте можливість замовити робочі проекти на будь-які будматеріали, і наші фахівці зроблять точні креслення. Іноді при будівництві «каркасників» ми використовуємо екологічно чистий клеєний брус, який забезпечує будівлям міцність і довговічність. Будівельна компанія «КБК» пропонує своїм клієнтам 4 варіанти комплектації:

 1. “Каркас”.
 2. “Каркас +”.
 3. “Під ключ”.
 4. “Преміум”.

Ці варіанти розраховані на різні можливості замовника, а також його залученість у реалізацію об’єкта на будівельному майданчику. Оптимальним варіантом є комплектація “Під ключ”. У ній ми не тільки реалізуємо домокомплект, але й встановлюємо розумну комбінацію вікон і витяжних систем, щоб звести до мінімуму витоки при збереженні здорової якості повітря в приміщенні. Витяжні вентилятори особливо необхідні в приміщеннях, де є неприємні запахи і вологість, тобто ванних кімнатах, пральнях, туалетах і кухнях. Також ми повністю проводимо і підключаємо інші комунікації, такі як опалювальні системи, водопровід і каналізацію, електрику і силові розетки під можливе включення електрообігрівачів та ін.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити