Відгуки про будинки за канадською технологією

Ще до покупки ділянки багато замовників задаються питанням, який матеріал вибрати для будинку, щоб він вийшов міцним, затишним, теплим, економним як при будівництві, так і при експлуатації, а ще й – щоб був швидко побудований. Щоб прийняти правильне рішення, важливо не тільки детально ознайомитися з інформацією, наданою будівельними компаніями, але і дізнатися думки людей, які вже живуть у житлі, зведеному по цій технології.

Під поняттям «канадська технологія будівництва будинків» сьогодні мають на увазі зведення будівель за класичною методикою та будівництво із СІП-панелей. Компанія “Карпати Буд Каркас” використовує перший варіант, де основними складовими каркасу є:

  • ОСБ-плити;
  • мінеральний утеплювач;
  • пароізоляція;
  • супердифузійна мембрана,

що дозволяють кожній споруді бути тихою, теплою та затишною.

Будинки за канадською технологією відгуки власників

Звикнувши до будівель з цегли чи бетонних блоків, багато хто з недовірою ставиться до нововведень. Так, на канадський каркасний будинок технологія часом розглядається скептично, особливо людьми старшого віку. Проте, ті, хто все-таки зважився побудувати дерев’яний будинок, оцінили всі переваги, і, діляться своїми враженнями на нашому сайті і на каналі в YouTube. Не варто думати, що при першому випадку такі будинки розлетяться на шматки при сильному ударі, вітрі, невеликому землетрусі. Насправді, це не так. Читаючи та переглядаючи думки клієнтів нашої компанії, стає зрозуміло, що такі споруди досить міцні. Відповідаючи стандартам, будівлі здатні витримати як землетрус магнітудою до 9 балів, так і товстий шар снігу на даху.

Що кажуть власники канадських будинків

Якщо вам цікаві відгуки власників про такі будинки, на нашому каналі ви знайдете інформацію від різних людей, що стали власниками каркасних будинків, дач, про зведення церков і інших будівель, про роботу нашої компанії. Відгук власника Арсенія (скорочено): «… Ми з дружиною 2 роки вже – власники будинку, побудованого компанією “Карпати Буд Каркас” … Ми поїхали у відпустку на 2 тижні, а коли повернулися, вже стояв готовий каркас … Обігріти будинок можна дуже швидко. Ми використовуємо електроопалення … Ми були приємно здивовані собівартістю самого будівництва … Ми рекомендуємо цю технологію, як саму безболісну для гаманця і для нервів … »

Пані Наталя, Боярка (скорочено): «… Хлопці працювали в екстремальних умовах. Будівництво відбувалося взимку, місце важкодоступне … Влітку, коли було дуже жарко, в будинку було дуже комфортно … Я дуже задоволена вартістю, термінами, якістю робіт … » А ось що розповідає ще один наш клієнт: «… Жив 4 роки в такому будинку в Канаді, тому і для себе вибрав каркасну технологію … Будинок був теплоеффективний, не вимагав великих витрат на опалення, швидко нагрівався і довго утримував тепло. Вистачало10-15 хвилин, щоб обігріти будинок. Не тріскаються стіни, як в цегляних будинках … »

Що дають відгуки про будинки нашої компанії за канадською технологією

Зворотній зв’язок від клієнтів важливий не тільки іншим людям, а й безпосередньо нашій компанії. Потенційним замовникам така інформація допомагає зробити вибір на користь тієї чи іншої технології, організації, а для нас це можливість зрозуміти:

  • настільки цікава каркасна методика людям;
  • які переваги помітили клієнти в процесі експлуатації будівель;
  • чи є замовники, що залишилися незадоволеними нашою роботою або самими каркасними будинками за канадською технологією, та з якої причини.

Кожен відгук клієнта дозволяє нам:

  • відстежити, наскільки затишні наші споруди для клієнтів, комфортні в експлуатації, економічні;
  • коригувати шаблонні розробки в кращу сторону;
  • підбирати теми для проведення додаткових тренінгів для наших майстрів.

Нам приємно, коли наші замовники відразу ж діляться враженнями про виконану співробітниками компанії роботу. Але, краще, коли з моменту здачі житла в експлуатацію пройшов певний період і відчулося тепло і комфорт дерев’яного будинку, були сплачені витрати на опалення та охолодження житла в різні пори року. Більш докладно про те, що являє собою каркасний метод будівництва будинків і думки про житло користувачів та фахівців можна подивитися на наших ресурсах.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити