Як утеплити будинок

При ознайомлення з канадською технологією будівництва, перед забудовником виникають питання:

 • як утеплити дерев’яний будинок;
 • чи можна роботи зробити самостійно або краще довірити будівельникам;
 • чим утеплити будинок зовні.

Щоб прийняте рішення було правильним, слід ознайомитися з властивостями різних теплоізоляційних матеріалів, представлених на сучасному будівельному ринку, з урахуванням правил, на які слід спиратися при їх виборі.

Необхідні властивості утеплювача для каркасної споруди

Щоб ізоляція поверхонь канадського будинку була якісною, утеплювачі повинні мати такі особливості:

 • Невисока теплопровідність. Низький коефіцієнт вказує на те, що матеріал здатний пропустити невелику кількість тепла. При цьому пізньої осені і взимку приміщення не буде швидко охолоджуватися, а в теплу пору року нагріватися, що дозволить заощадити на обігріві з охолодженням. Вибираючи утеплювач, слід брати до уваги коефіцієнт теплопровідності при застосуванні вироби в певних умовах.
 • Пожежна безпека – здатність вироби витримувати вплив високих температур, не запалюючись і не змінюючи структуру. За ступенем горючості матеріали поділяються на групи. НГ (негорючі) – найбільш краща, коли потрібно утеплити споруду каркасного типу.
 • Водопоглинання. Визначається як співвідношення кількості води, поглиненої утеплювачем, до маси матеріалу. Злегка вологе виріб здатний до хорошого проведення тепла, краще ніж повітря, тому добре, щоб така величина була невеликою. Якщо матеріал буде занадто мокрим, при заморозках він здатний втратити значущі функції.
 • Усадка. Щоб при утепленні стін вдома не з’явилася просадка матеріалу, дана величина повинна бути невисокою, щоб уникнути виникнення містків холоду, що тягнуть за собою збільшення тепловтрат.
 • Екологічність. Так як утеплити каркасний будинок потрібно з усіх боків, необхідно бути впевненим у його якості та в тому, що він не стане виділяти отруйні елементи і не зробить негативний вплив на мешканців.

Як утеплити приватний будинок

Утеплення дерев’яного будинку вимагає використання певних матеріалів. На відміну від споруд з цегли та блоків, тут не можна використовувати пінопласт і його похідні, застосування яких викликає герметизацію конструкцій і перешкоджає пропускання пара.

Вивчаючи питання, як правильно утеплити будинок зовні, виконане за канадською технологією, необхідно знати, що паропроникність обраного утеплювача повинна бути не менше, ніж у деревини, використаної для зведення каркаса. В даному випадку підходять різні наповнювачі, такі як мінеральна вата і інноваційний тепломісткий изовер.

Як правильно утеплити будинок з дерева? Зробити це не складно своїми руками, головне – дотримуватися технологію. Але, завжди краще звернутися за допомогою до фахівців, які постійно займаються цим питанням і знають всі нюанси правильного укладання матеріалу, які можна подивитися у відео як утеплити будинок.

Скільки коштує утеплити будинок

При замовленні будівництва каркасного будинку під ключ вартість утеплення спочатку включається в кошторис. При цьому ціна утеплення будівель розраховується виходячи з таких факторів:

 • вартість теплоізоляційного матеріалу;
 • робота будівельників виходячи із загальної площі приміщення.

До утеплення будь-якої будівлі слід підходити відповідально, тому ні на матеріалі, ні на кваліфікованих будівельників економити не варто, так як вони в значній мірі впливають на те, настільки теплим і затишним будинок буде при експлуатації.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити