Будівництво будинку в Луцьку

Вас цікавить будівництво будинків на Волині? Шукаєте, як збудувати надійний будинок за оптимальну вартість? Хочете почуватись в новій домівці комфортно за будь-яких погодних умов? Під усі ці перелічені умови ідеально підходить каркасний будинок, тому ми радимо Вам скористатися усіма перевагами даної технології.

Особливості каркасної споруди

Каркасний будинок по канадській технології складається із двох основних складових:

  • утеплювача;
  • дерев’яного брусу.

Як бачимо, споруда містить якісні, нетоксичні матеріали. Це дуже важливо, оскільки перед тим, як купити будинок , багато хто хоче дізнатись основні плюси майбутньої споруди, замовленої в тій чи іншій організації. Також однією із найважливіших переваг на користь спорудження каркасного житла є його вартість. Не кожен зараз може дозволити собі замовити будівництво будинку, тим більше дерев’яного зрубу. В даному випадку варто відзначити, що наші каркасні будинки по кишені навіть українцям, котрих відносять до середнього класу. Так, вартість будинків нашої компанії суттєво відрізняється від цін інших забудовників.

Купити котедж у Луцьку, збудований нашими працівниками, варто і ще через одну важливу умову: вищевказані споруди, створені згідно канадських технологій, підлаштовані під будь-які погодні явища та прояви клімату. До прикладу, влітку дім порадує своїх власників приємною прохолодою, якої так не вистачає в цю жарку пору року. Щодо зими, то в цей сезон, затишний дерев’яний будинок надійно зберігає тепло.

Якщо вам дуже важливо, щоб будинок був зведений до певної дати, то про це можна навіть не хвилюватись. Будівельні роботи згідно описаної технології вимагають відносно невеликої кількості часу, тому свій повністю готовий будинок в 100-150 квадратних метрів після оформлення договору ви побачите та зможете оселитися у ньому уже через 3-4 місяці.

Турбота про екологію та здоров’я

Все більше клієнтів з Волинської області  замовляє будівництво будинків у нас, тому що вони знають та впевнені, що наші будівлі створюються лише з натуральних матеріалів, зокрема із екологічної деревини карпатських лісів.

Як замовити будівництво будинку на Волині?

Щоб замовити каркасний будинок вам потрібно звернутись до наших консультантів. Також варто почитати відгуки, котрі зможуть доповнити загальну картину та сформують остаточне враження про нашу компанію. Для більш повного розуміння та обізнаності варто також переглянути вже реалізовані нами проекти – це дозволить сформувати більш чітке уявлення про вашу майбутню оселю.

В розділі «Контакти» чи «Калькулятор вартості» Ви можете залишити заявку на прорахунок вартості майбутньої будівлі, чи просто задати своє запитання. Ми зможемо також продумати і розробити індивідуальний проект та із легкістю втілити його в життя.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити