Каркасна дача в Києві

Збираючись обзавестися дачним будиночком, багатьом хочеться, щоб він був побудований швидко, без зайвих клопотів і відрізнявся економічністю як в плані спорудження, так і в процесі експлуатації, щоб не довелося тривалий час очікувати, поки він буде готовий для відпочинку на природі з членами сім’ї або друзями, виклавши при цьому чималу суму на закупівлю матеріалу і виконання робіт.

Купити дачу під Києвом з цегли обійдеться досить дорого, а на саме зведення може піти більше року. Хорошою альтернативою такому методу є каркасні будинки-дачі, виконані за канадською технологією.

Каркасний дачний будинок в Києві – вигоди

Каркасна технологія будівництва є вигідною при зведенні будівель будь-якого типу. Це можуть бути як житлові будинки, так і приміщення комерційного та виробничого призначення. Будиночки вихідного дня, як й інші дерев’яні будівлі, з кожним днем отримують все більше прихильників, так як відрізняються наступними особливостями:

 • Невелика вага. Дозволяє зводити будівлі на полегшених фундаментах, тим самим дозволяючи побудувати каркасну дачу недорого.
 • Відсутність усадки. Сувора відповідність технології при зведенні стін гарантує відсутність деформацій, тріщин. Установку дверей і вікон, а також внутрішнє і зовнішнє оздоблення можна проводити безпосередньо після монтажу стін.
 • Короткий термін будівництва. Дача під Києвом недорого і швидко – не означає погану якість. Це можливо завдяки особливостям технології із застосуванням дерев’яного бруса, плит OSB і мінеральної вати.
 • Відсутність необхідності в додатковому утепленні. Мінеральна вата спочатку використовується при зведенні стін, роблячи приміщення теплим, зменшуючи при цьому сторонні звуки, що доносяться з вулиці.
 • Низька теплопровідність. Даний фактор дозволяє будівлі тривалий час зберігати внутрішню температуру. У таких будинках влітку не буде занадто жарко, а взимку- холодно. В результаті це відбивається на менших рахунках за опалення та електрику.
 • Надійність, тривалий термін служби. Для каркасних будівель використовується деревина, просочена спеціальними розчинами, які запобігають швидкому загорянню і руйнуванню грибками, цвіллю, комахами.
 • Всесезонність будівництва. Канадські будинки можна будувати незалежно від пори року при температурі до -15 ° С. Почавши роботи взимку, до літа вже можна насолоджуватися приємним відпочинком на власній дачі.
 • Сейсмостійкість. Здатність переносити навантаження до 9 балів дозволяє зводити канадські будівлі по всьому світу.

Як купити каркасну дачу в Києві

Каркасну дачу не тільки в Києві, а й в будь-якому регіоні України можна купити, звернувшись в компанію “Карпати Буд Каркас”. Тут можна замовити весь цикл будівельних робіт під ключ, починаючи з вивчення ділянки і створення проекту і, закінчуючи, оформленням необхідної документації та введенням в експлуатацію. Одним із прикладів такої роботи будівельників є дача, побудована в с. Миколаївка Макарівського району на Київщині.

На сайті компанії представлені типові проекти, за якими можна провести будівництво дачного будинку в Києві, адаптувавши його під особливості ділянки. Тут представлені як невеликі споруди для маленької сім’ї, так і просторі будинки з великою терасою, гаражем, лазнею або сауною, басейном, альтанкою. Багато з них вже привернули увагу замовників, відгуки яких також можна подивитися на сторінках сайту компанії. За бажанням клієнта, архітекторами “Карпати Буд Каркас” може бути розроблений індивідуальний проект дачі в Києві із урахуванням побажань всіх членів сім’ї і особливостей території.

Ціна каркасної дачі

Дача в Києві недорого – це реальність, в чому переконалися численні клієнти компанії. Оскільки кожен запит має свої особливості, вартість кожного варіанту розраховується індивідуально. Крім проекту та матеріалів, в ціну входять роботи з облаштування фундаменту, каркасу, даху, підведення комунікацій і системи каналізації, утеплення покрівлі, перегородок та стін, встановлення дверей та вікон, зовнішнього і внутрішнього оздоблення.

Попередньо прорахувати, у скільки обійдеться каркасна дача в Києві, можна, знаючи площу майбутньої споруди і вибравши на сайті компанії КБК в розділі «Ціни» одну з представлених комплектацій. Будь-який з варіантів, при порівнянні з аналогами з цегли і моноліту, виявиться для замовників більш вигідним.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити