Як замовити проект каркасного будинку

Життя сучасних людей досить насичене, часом так хочеться комфорту і спокою, яких можна досягти, проживаючи у власному будинку. І якщо ви зважилися на будівництво заміського житла – займіться пошуком проекту, який допоможе втілити вашу мрію в життя. І не важливо, якої площі і цінової категорії воно буде. Головне – в нього завжди захочеться повернутися.

Проекти каркасних будинків для замовлення

Будівництво житла починається зі створення проекту. В залежності від побажань, замовник може вибрати із запропонованих будівельною компанією готових варіантів або замовити індивідуальну розробку. Де замовити проект? На сайті компанії “Карпати Буд Каркас” представлені планування будинків за каркасною технологією під ключ в різних архітектурних стилях, тому замовники можуть вибрати найбільш прийнятні для себе варіанти. Багато креслень неодноразово перевірених на практиці будівельниками, а готові будівлі – мешканцями, про що можна почитати в відгуках клієнтів. Тому, вирішивши замовити проект каркасного будинку в нас, можна бути впевненим в тому, що ваш будинок буде так само надійний і довговічний.

На нашому сайті можна знайти будівлі з різною кількістю поверхів, різної площі. Вони можуть бути з мансардою або другим світлом, доповнюватися балконом або лоджією. Дуже популярні серед забудовників варіанти, доповнені просторою терасою, де можна проводити сімейні або дружні вечори, спілкуючись та насолоджуючись красою навколишньої природи. Сім’ї, у яких є власний автомобіль, віддають перевагу житлу з гаражем. Він може стояти окремо, бути прибудований до основної будівлі або бути частиною будинку. Розглядаючи наші готові варіанти, кожен клієнт отримує можливість не тільки купити вподобаний варіант, але і внести в нього невеликі корективи. Також зміни можуть бути внесені з урахуванням особливостей земельної ділянки.

Проект каркасного будинку за своїм ескізом

Кожна сім’я мріє про власний будинок – затишний, красивий, стильний і яскравий, не схожий на інші. Будівельні компанії пропонують безліч цікавих варіантів житла, але не у кожного замовника виходить вибрати проект, який би повністю відповідав його побажанням. Одним не подобається планування будинку, іншим – зовнішнє оформлення. Якщо ви переглянули нескінченну кількість креслень і жодне з них не викликало позитивних емоцій, архітектори компанії “Карпати Буд Каркас” запропонують замовити індивідуальний проект каркасного дерев’яного будинку. Якщо ви вже чітко знаєте, яким повинен бути ваш будинок і навіть маєте ескіз – наші фахівці врахують отриману інформацію при розробці та складанні документації.

Хоча типові проекти житла – більш економний варіант, маючи можливість, не варто відмовляти собі в задоволенні оселитися в будинку, який буде розроблений з нуля відповідно до своїх уподобань. Серед причин підписати договір на створення креслення індивідуального планування, варто виділити:

  • Ексклюзивність. Точно такий будинок ви не зустрінете ніде, навіть об’їхавши весь світ. Клієнт сам визначає площу житла, поверховість, кількість, призначення та розташування кімнат.
  • Можливість вибрати матеріали для оздоблення самостійно. Єдиним обмеженням у виборі є виділений на будівництво бюджет.
  • Врахування особливостей ділянки під забудову. Перш, ніж приступити до створення креслення, експерти компанії вивчать геодезичні та геологічні умови місцевості, які будуть враховані при роботі. Даний момент сприятливо відіб’ється на експлуатації будівлі.

Будинки індивідуального планування обходяться дорожче готових варіантів, але, якщо ваша мета – ексклюзивність, а не ціна, не варто відмовлятися від подібної ідеї. Чим не предмет для гордості – проживання в будинку, створеному за власним ескізом?

Вартість індивідуального проекту каркасного будинку

Провести розрахунки власними силами і скласти креслення можуть не всі, більшість забудовників звертається до архітекторів. Роблячи замовлення проекту каркасного будинку за індивідуальним планом, вони цікавляться таким питанням, як ціна. Будь-який замовник хоче отримати якісний, надійний будинок, який прослужить не один десяток років, не вимагаючи особливих інвестицій в подальшому. Тому планування каркасного будинку під ключ повинно бути складено грамотно, з урахуванням не тільки особливостей території і побажань сім’ї, але і будівельних норм. Отже, воно не може коштувати надто дешево.

З яких пунктів складається ціна на планування будівлі? Так як кожна споруда унікальна, розрахунок вартості теж треба робити в індивідуальному порядку. Так, ціна на проектування житла розміром 6х8 або будівлі площею 8х10 буде враховувати такі критерії:

  • Проведення геологічних і геодезичних досліджень. Даний момент дуже значущий для створення міцного і затишного будинку.
  • Особливості архітектури, інженерних систем. Чим хитромудріша споруда, тим вищою буде ціна проекту.
  • Загальна площа житла. Даний фактор також відбивається на ціні креслення будинку з документацією.

Більш детальну інформацію можна отримати у відповідному розділі нашого сайту або у менеджерів компанії.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити