Канадські будинки під ключ

Компанія «КарпатиБудКаркас» розпочала будівельний сезон із будівництва заміський будиночок, площею 75 м.кв., будується в с. Голосків, Івано-Франківської області.

Комплектація будівництва передбачає повний «під ключ» – від фундаментних робіт до дерев’яної вагонки всередині. А також прокладення комунікації і оздоблення фасаду.

Зараз на ділянці зроблений стовпчастий фундамент, на який буде монтуватись дерев’яна платформа перекриття та стіни самого будинку.

Одразу після робіт над фундаментом почались роботи над спорудженням каркасу який зводиться з сухої деревини хвойних порід, яка також проходить вогне та біо захист що збільшує і так не малу довговічність деревини та будинку в цілому. Ззовні стіни каркасу обшиті осб плитою яка звязує елементи каркасу між собою.

Дах будинку тут простої двоскатної форми і в такому випадку доцільним є використання такого покрівельного матеріалу як металочерепиця. Це хороший матеріал який має не поганий естетичний вигляд, широку кольорову гамму,  тривалий експлуатаційний період.

Фасад даного канадскього будинку був виконаний з таких матеріалів як фальшбрус та декоративна штукатурка баранець, які досить гарнмонійно поєднались між собою.