Каркасні дачні будинки

При спорудженні заміських будинків нерідкі випадки, коли віддається перевага саме каркасному будівництву – ця технологія як не можна краще підходить для створення затишного і екологічного житла, чиї матеріали мають високий рівень звуко- і теплоізоляції.

Мета нового проекту нашої компанії полягала в зведенні оснащеного сауною будинку, призначеного для заміського відпочинку і прийому гостей. Місцем розташування майбутнього каркасного будинку стало село Угринів, що знаходиться поблизу славного міста Івано-Франківська.

Як і будь-яке будівництво каркасних дачних будинків, робота за проектом почалася з оформлення договору, в якому були чітко прописані терміни і обсяг майбутніх робіт.

Каркасний дачний будинок – проект і його реалізація

Першим кроком в будівництві нового будинку було створення фундаменту. В даному випадку був обраний комбінований варіант: стовпчастий з подальшою зворотною засипкою і монолітною армованою стяжкою.

Після закладки фундаменту прийшла пора основних будівельних робіт, які умовно можна розділити на зовнішні і внутрішні.

Зовнішні будівельні роботи

Як матеріал для каркаса ми використовували брус, оброблений захисним розчином, що оберігає деревину від гниття і руйнування протягом багатьох років.

Стіни будинку утеплені мінеральною ватою – екологічно чистим наповнювачем, що володіє високими термоізоляційними якостями. Для зовнішнього оформлення стін і облаштування тераси був обраний дерев’яний фальшбрус, що надає зовнішньому вигляду заміської будови особливої ​​теплоти і чарівності. Установка водостічної системи також увійшла в спектр робіт з облаштування будинку.

В якості покрівельного матеріалу була обрана легка і міцна металочерепиця, яка користується популярністю в сучасному будівництві завдяки функціональності і доступною ціною.

Внутрішнє оформлення будинку

Всередині приміщення нашими фахівцями були проведені наступні роботи:

  • установка вікон з металопластику;
  • монтаж вхідних дверей;
  • внутрішнє оздоблення стін за допомогою дерев’яного фальшбрусу, розташованого, на відміну від зовнішнього оформлення, вертикально;
  • проведення інженерних комунікацій – газового опалення, електромережі.

Скільки триває будівництво дачних будинків під ключ?

Завдяки унікальній технології, каркасна будова може бути зведено протягом декількох місяців. Зокрема, будівництво даного будинку в Івано-Франківській області площею 68 м² тривало 2 місяці. У більшості випадків навіть двоповерховий дачний будинок, проект якого вже затверджений, готовий прийняти мешканців через 3 місяці після початку будівельних робіт.