Канадська технологія будівництва будинків

Будівництво будинку за канадською технологією з компанією “КарпатиБудКаркас” дозволяє коригувати будь-який проект, вносячи в нього практично будь-які зміни за бажанням забудовника. Саме тому канадські будинки під ключ, зведені нашою командою, унікальні в своєму роді.

Зокрема, такий проект, зроблений за індивідуальним замовленням, нам потрібно було здійснити в місті Бершадь Вінницької області на березі річки Берладинка. Будинок  буде використовуватися для сімейного відпочинку, так і в якості постійного житла: тут є дві спальні кімнати, розташовані на різних поверхах, як і два санвузли. Внизу розмістилися простора вітальня і кухня.

Винятковість цього канадського будинку полягає в наявності альтанки, зведеної практично на воді, до якої від ганку рукою подати. У поєднанні з маленькою човновою пристанню дерев’яна альтанка виглядає затишно особливо ввечері, коли електричне освітлення надає їй казковий вигляд. Покрівля альтанки покрита бітумною черепицею.

Будівництво канадських будинків: всі етапи

Завдяки простоті конструкції, будівництво будинку за канадською технологією займає всього кілька місяців. Навіть якщо в договорі значиться виконання будівельних робіт під ключ, як, наприклад, було на цей раз, весь процес від підготовки фундаменту до оздоблювальних робіт виявляється завершено вже через 3 – 3,5 місяця після затвердження умов.

Фундамент

В даному проекті перевага була віддана комбінованого типу з утепленням про допомогою пінопласту і армованої стяжкою.

Стіни будинку

Самі стіни каркасних будинків обшиваються ОСБ плитою, яка має товщину 12 мм. Каркас, що являє собою основу всієї конструкції, створюється з дерев’яного бруса, обробленого вогнебіозахисні розчином. Для будівництва каркаса використовуються виключно хвойні породи дерев, вирощені в Карпатському краї.

Щоб забезпечити фасаду і мінеральному утеплювача в стінах належний рівень вентиляції, плити кріпляться до каркаса через рейку.

Кроквяна система і дах

Крокви нового будинку виготовляються з того ж матеріалу, що і каркас. А ось в якості покрівельного матеріалу перед замовником встає більш широкий вибір. В даному випадку він упав на бітумну черепицю – чудовий матеріал, що володіє надійністю і звукоізоляційні властивості.

Фасадні і внутрішні роботи

Зовнішня частина стін була оформлена за допомогою декоративної штукатурки «короїд», місцями доповненої фальшбрусом з елементами декору.

Для обробки стін усередині будинку ми використовували вагонку. У деяких місцях стіни обшиті гипсокартоном, підготовленим для поклейки шпалер або укладки плитки. Опалення представлене теплою підлогою і стильним каміном фірми Hoxter, а свіже повітря мешканцям забезпечить система рекуперації тепла. Як і очікувалося, будівництво будинку по канадській технології було завершено через 3,5 місяця після початку робіт.