Таунхаус на Вінницькій м. Івано-Франківськ

На сьогоднішній день один з проектів, які реалізувує компанія КарпатиБудКаркас є “Таунхаус”  в м. Івано-Франківську. Це будинок дуплекс, за своєю будовою він розділений на дві рівних частини та має однакові планування, а дизайн обох половинок будинку, це два дзеркальних відображення. Продумане планування проекту Таунхаус розраховано на комфортне проживання сімї з 4-6 чоловік в кожній з частин. Загальна площа будинку 354 кв. м. та 178 кв. м.  однієї половини відповідно.

Підготовчі роботи

На ділянці де планувався будинок стояла стара невелика будівля. Тому першочерговим завданням було демонтувати будиночок та підготувати майданчик до будівництва.

Фундамент

Фундамент згідно проекту комбінований. Утеплення виконано пінопластом загальною товщиною  100мм. з чистовою стяжкою, що дозволить знизити тепловтрати через підлогу.

Каркас будинку

Каркас змонтовано з сухої деревини хвойних порід,  попередньо пропитаної вогне-біозахисною речовиною. Наступним етапом будівництва даного Таунхауса стала укладка міжповерхового перекриття OSB плитою 22мм. Вона також слугуватиме як чорнова підлога другого поверху  тому між елемантами каркасу та ОSB плитою  стелиться прокламін товщиною 5мм, для унеможливлення скрипів. Наступним етапом стало обшиття зовнішніх стін ОSB плитою 12мм та зведення другого поверху нашого будинку, після чого буде монтуватись стропильна частина даху.

 Станом на початок квітня на нашому обєкті закінчено роботи над каркасом, дахом який покриний бітумною черепицею, встановлено  двері та вікна по технології теплий монтаж. Також було встановлено секціїні гаражні ворота.

Зараз починаються роботи над фасадом. Для цього каркасного будинку в якості оздоблювального матеріалу було вибрано декоративну штукатурку “баранець”  та клінкерну плитку.