Каркаcне будівництво у Львові (с. Давидів)

Івано-Франківська, Київська а тепер і у Львівскій області йде процес будівництва будинку про проекту Бузова.   Один з десяти обєктів які зараз в роботі знаходиться неподалік м. Давидів в с. Черепин.  Якісне планування з раціональним використанням площі будинку в поєднанні з привабливим інтерєром зумовили популярність даного проекту. Його вартість в комплектації під ключ, а саме таку було замовлено,  становить 920 000 гривень

Загальна проща цього проекту складає 100 м. кв,  у які входять три спальні, кухня, санвузол, ванна кімната та технічне приміщення. Приємним додатком є тераса,  вихід на яку реалізовано з кухні. Таке рішення дозволить в літню пору використовувати терасу як їдальню.

Роботи над обєктом розпочались на початку липня, і першим етапом було заливка фундаменту. В каркасному будівництві використовується два типи фундаменту: стовбчастий (свайний)  або стрічковий (свайний з малозаглубленим ростверком). В даному випадку використовується другий варіант, тобто стрічковий з утепленою платформою. Його утеплення полягає в настиланні у чорнову стяжку пінополістерольних плит товщиною ~100 мм. Це дозволяє знилити втрати тепла чере підлогу, що тягне за собою зменшення витрати на опалення.

Виготовлення такого фундаменту займає не більше двох тижнів, після чого бригада будівельників почала роботу над виготовленням наступного етапу будівництва, а саме монтаж каркасу несучих стін майбутнього будинку. Мотажні роботи виконуються згідно контструктивним схемах, де прораховано всі навантаження, що говорить про міцність та надійність каркасного будинку.

 Роботи над каркасною частиною будинку зазвичай займають біля 3 тижнів, і наступним етапом є монтаж стропильної частини даху, та покриття його покрівельним матеріалом яким тут буде металочерепиця. Також зараз вже є змонтовані вікна ,і  уже іде процес утеплення будинку мінеральною ватою.

 Тим часом повноцінно ідуть роботи над опаленням будинку. По бажанню замовника основним джерелом опалення є газовий котел та тепла підлога.   Внутрішни стіни буде оздоблено гіпсокартоном 

Фасад даного каркасного будинку вже оздоблений декоративною штукатуркою баранець з декоративними  накладками. Також всі внутрішні стіни обшиті гіпсокартоном.

На будівництво даного будинку по проекту бузова було витрачено 3,5 місяці, цей час було виконано повний спектр робіт які були зазначені в договірних документах, а точніше від фундаменту до повністю готового ззовні будинку та підготовленого до внутрішніх чистових робіт всередині.