Будівництво дачного будинку в Івано-Франківську

До нас часто звертаються із проханням побудувати невеличкий, затишний, теплий дачний будинок. Ми, звісно ж , не можемо в такому проханні відмовити людям і будуємо дачні будиночки.

В даному конкретному випадку, пан Степан до нас вперше звернувся ще два роки тому з проханням побувати невеличкий будинок, проте на той момент там були певні моменти по земельній ділянці, які унеможливлювали процес будівництва в той момент.

Пан Степан до нас повторно звернувся на початку лютого 2019 року. Після проведення всіх погоджень,  детального обговорення проекту дачного будинку та узгодження комплектації, ми приступили до підготовки об’єкту для будівництва.

Уже через 4 дні після усіх погоджень ми приступили до улаштування фундаменту. Нами було прийнято рішення про те, щоб вкластися з будівництвом даного будинку під ключ в термін 15 робочих днів.

Замовник результатом задоволений, будиночок вийшов красивий, затишний, теплий і як каже пан Степан: «він наче тут все життя і стояв».

Ми виконали всі роботи в 19-ти денний термін, оскільки погода внесли свої корективи, як кажуть: «людина – планує, Бог – коректує».