Ціна будівництва каркасного будинку

Каркасні будинки здавна завоювали увагу людей по всьому світу. При цьому в нашій країні більшість сімей, що бажають обзавестися власним будинком, перш ніж зробити замовлення, заздалегідь довго вивчають дану технологію, оскільки з нею абсолютно незнайомі. Їм не зрозуміло, як це працює, і чому ціна каркасної будівлі істотно відрізняється в меншу сторону, в порівнянні із спорудами з пено- і газових блоків, цеглини, моноліту.

Як розраховується вартість каркасного будинку

У вартість будівлі можуть бути закладені різні складові:

 • Ціна каркасної споруди багато в чому залежить від вартості будівельних матеріалів, зокрема деревини. Так як компанія “Карпати Буд Каркас” переважно працює з вітчизняним матеріалом, обробленому на власному виробництві, це дозволяє встановлювати на матеріал конкурентні ціни.
 • Тип грунту і особливості ландшафту – впливають на облаштування фундаменту, а це позначається на кінцевій ціні.
 • Загальна площа будівлі. Чим більше будинок – тим вище підсумкова сума. Дуже часто, при зведенні великих будинків будівельні компанії роблять замовникам знижки на виконання робіт.
 • Віддаленість комунікацій. Якщо їх необхідно підводити – підсумкова ціна каркасного будинку збільшиться.
 • Залучення до виконання послуг сторонніх організацій. Якщо компанія не має в штаті певних фахівців – не обійтися без допомоги з боку, на що будуть потрібні додаткові витрати

Скільки коштує побудувати каркасний будинок під ключ

Компанія “Карпати Буд Каркас” багато років займається зведенням каркасних будинків, і ми знаємо всі нюанси застосування даної технології. На нашому сайті представлені типові проекти канадських будинків на будь-який смак:

 • одно- і багатоповерхових;
 • з мансардою;
 • з балконом і лоджією;
 • з гаражем;
 • з просторою терасою.

Кожна з будівель має свої особливості, що відбивається на такому показнику, як ціна готового каркасного будинку. Вартість кожного проекту можна подивитися на сторінках нашого сайту. Також тут вказана ціна метра будинку під ключ в залежності від комплектації.

Щоб дізнатися, скільки коштує каркасний будинок під ключ власного, індивідуального планування – слід звернутися до співробітників КБК, виклавши власні побажання щодо майбутнього житла. У будь-якому випадку замовник залишиться у виграші, так як канадська технологія обходиться дешевше інших видів будівництва, а також каркасні будинки відрізняються більш вигідною експлуатацією з фінансового боку, оскільки внаслідок низької теплопровідності в холодну пору року будинок не потребує надмірному опаленні, а влітку в охолодженні, що відбивається на суми комунальних платежів.

Будівництво в г. Харьков по вул. Яблунева

У компанію “Карпати Буд Каркас” звернувся замовник з проханням про будівництво невеликого будиночка. На вибір канадською технологією будівництва для зведення житла вплинули такі фактори, як:

 • ціна будівництва будинку;
 • швидкість виконання робіт.

Так як ділянка не рівна і спостерігався істотний перепад по висоті, нашими будівельниками було вироблено облаштування пальового фундаменту. Далі було здійснено монтаж каркаса, обшивка ОSB плитою і супердифузійної мембраною.

Для зовнішньої обробки будівлі замовником була обрана декоративна штукатурка типу короїд. Усередині стіни були утеплені мінеральною ватою і обшиті дерев’яною вагонкою. В якості покрівельного матеріалу виступила бітумна черепиця, яка відрізняється простотою монтажу, невисокою вартістю і м’якістю, внаслідок чого в будинку не буде чути стукіт дощу по даху.

Будинок вийшов невеликий, загальною площею всього 60 м2, але відмінно вписався в навколишній пейзаж, і комфортний всередині. Такої площі цілком достатньо для проживання сім’ї з 2-3 чоловік.