Будівництво каркасних будинків за канадською технологією

Будівництво канадського каркасного будинку проводилося в місті Ясинувата Донецької області. Особняк площею 190 м2 був зведений в стислі терміни і вийшов не тільки привабливим зовні, але і досить затишним всередині, так як дана технологія проведення робіт передбачає не тільки економію часу і коштів, але і комфортне перебування в ньому людей в подальшому.

Каркасний будинок будівельна фірма звела в обумовлений період з урахуванням всіх вимог санітарно-гігієнічних норм, а також з охорони праці та протипожежної безпеки.

Особливості та переваги зведення будинків за канадською технологією

  • Каркасний будинок за канадською технологією, при наявності відповідних навичок, можна звести протягом всього декількох місяців.
  • При будівництві з використанням каркасів застосовуються різноманітні матеріали, їх якість грає не останню роль.
  • Канадська технологія будівництва каркасних будинків на увазі облаштування дуже міцних конструкцій, які витримують великі навантаження. При цьому відносно невелика їх вага дозволяє знизити витрати на облаштування фундаменту, рішення по будівництві якого залежить від рельєфу, типу підстави.
  • Період проведення робіт складно порівняти з періодом зведення інших типів приміщень, адже жоден з них не дає можливості створити житло протягом 2-3 місяців.
  • Незаперечним важливим фактором вважається і те, що зовнішніх стін такого будинку характерна низька теплопровідність, що сприяє зниженню витрат на обігрів корисної площі в холодну пору року. При цьому влітку тут приємно сховатися від пекучого сонця.
  • Не варто забувати і про можливість простий перепланування з подальшою перебудовою і розширенням житлової площі.

Хто може побудувати дешевий каркасний будинок

Зовсім дешевим зведення таких споруд назвати не можна. На канадську технологію будівництва каркасних будинків ціна невисока по відношенню до приміщень з цегли, бетонних плит і інших матеріалів. Замовити будівництво житла можна в компанії Карпати Буд Каркас, наші співробітники нададуть весь спектр послуг, починаючи з вивчення території, грунту, складання проекту та кошторису, і закінчуючи здачею в експлуатацію.

Будівництво каркасного дачного будинку в більшості випадків не передбачає укладання важкого фундаменту, так як будівля, по суті, є легкою простою конструкцією, яку досить встановити на простий блоковий або фундамент палі.

Яким буде будинок зовні і зсередини – вибирати замовнику, можливі наступні варіанти:

  • повністю розроблений нашими архітекторами авторський проект;
  • пропозиція, повністю створене виходячи з побажань замовника.