Будівництво каркасних будинків в Луцьку

Будівельна Компанія “Карпати Буд Каркас”, на сьогоднішній день має можливість виконувати замовлення по всій території України, в тому числі і в місті Луцьк. Наші об’єкти, котрі виконані по класичній, дерев’яно-каркасній технології є практично в кожному регіоні нашої країни.

Фото будівництва будинку в Луцьку

Каркасний будинок – сучасне рішення для праватного будівництва

На сьогодні,каркасні будинки за класичною каркасною технологією являються найкращим вибором, саме тому, все більше й більше мешканців Волинської області звертаються саме до цієї технології. По співвідношенню ціна – якість, швидкість монтажу та енергоефективність, наш продукт є найкращим. При будівництві каркасних будинків в Луцьку, КарпатиБудКаркас використовує тільки екологічно чисті матеріали. Для силового каркасу ми використовуємо карпатське дерево хвойних порід. Для утеплення зовнішніх стін, несучих та ненесучих перестінків, даху – використовується виключно мінеральний утеплювач, так, НЕ використовуємо пінополістерол.

Каркасний будинок в Луцьку, від Будівельної Компанії “Карпати Буд Каркас” – це надійність, екологічність та різноманіття архітектурних форм. Окрім індивідуальних будинків, ми пропонуємо нашим клієнтам багатоквартирні будинки, сауни/бані, дачні будинки, складські приміщення, храми та церкви, готельно-відпочинкові комплекси, літні майданчики та багато іншого.

Каркасне будівництво –  не дорого, якісно та швидко

Не зважаючи на коливання курсу валют, БК КарпатиБудКаркас не прив’язує себе до показника доллара, працюємо виключно з гривнею і тому маємо дуже привабливі ціни на каркасні будинки в Луцьку. Демократична форма оплати, також являється нашим плюсом, ми ведемо розрахунок за формулою 60/30/10%, де 60 відсотків клієнт оплачує при підписанні угоди (для закупівлі матеріалу,котрий необхідний для початку будівництва), 30% – після зведення коробки та крівлі даху, 10% – в момент передачі готового об’єкту замовнику.

Проекти будинків в Луцьку

Аналізуючи ціни на нерухомість в Луцьку, ви зрозумієте, що ціна за квадратний метр в новобудові (сирець) часто перевищує вартість будівництва свого, власного, теплого будинку, а витрати на обігрів квартири, воду та каналізацію в багатоповерхівці, перевищують витрати на утримання каркасного будинку, побудованого за канадською технологією.

Наші об’єкти і є нашоюнайкращою рекламою, а відгуки людей, котрі обрали нас – говорять самі за себе.

Вибираючи БК “Карпати Буд Каркас”, ви обираєте професіоналів та багаторічний досвід в галузі будівництва, звертайтесь та переконайтесь в цьому.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити