Каркасні будинки в Тернополі

Бажаєте обзавестися теплим і затишним, а головне екологічно чистим і безпечним будинком – тоді рекомендуємо каркасні будинки з дерева. На даний момент місто Тернопіль і Тернопільська область успішно урізноманітнюють свій архітектурний вигляд, використовуючи саме ці сучасні технології каркасного домобудівництва.

Каркасні будинки є найтеплішими будинками. Коефіцієнт енергозбереження сучасного каркасного будинку приблизно на 70-80% вище, ніж у будинку, побудованого з самого якісного цегли. Для прикладу зазначимо, що дерев’яна каркасна стіна, товщиною всього 30см по теплоізоляційним характеристикам дорівнює цегляній стіні товщиною 2,1 м.

Фото будівництва будинків в Тернополі

Каркасні будинки Тернопіль та Тернопільска область

Дерев’яні будинки, побудовані за каркасною технологією, сприятливо впливають на здоров’я людини, підвищують тонус серцево-судинної і дихальної системи, а також сприяють гармонізації нервової системи. Багаторічна статистика стверджує, що в дерев’яних будинках люди проживають в середньому на 17 – 18 років довше. Каркасні будинки є так званими «дихаючими» будинками, волога вільно виводиться через дерев’яну каркасну стіну на вулицю і тому такі будинки не схильні до вогкості, цвілі і утворенню грибків.

Будівництво по технології «канадські будинки» дає можливість солідно заощадити. Побудувати будинок під ключ вам обійдеться дешевше більш ніж на чверть порівняно з будівництвом будинку з цегли. Звернемо вашу увагу, що каркасні будинки дозволяють своїм господарям заощадити на опаленні, витрата енергії для опалення каркасного будинку в 7-8 разів менше, ніж витрата енергії для опалення будинку з цегли або бетону. Влітку ж, каркасні будинки завдяки хорошій циркуляції повітря дозволяють обходитися без кондиціонера.

Будівництво каркасного будинку – висока якість і надійність при раціональних витратах.

Сучасні проекти каркасних будинків дозволяють будувати житлові будинки надзвичайно красивими і оригінальними. Безліч типових варіантів і широка можливість перепланування дозволяє забудовнику створити неповторний архітектурний ансамбль.

Проекти будинків в Тернополі та Тернопільській області

Коротко підсумуємо переваги каркасного домобудівництва:

  • Каркасна технологія дозволяє зводити готові будинки в 3-4 рази швидше, ніж інші будівельні методи. Будинок під ключ можна побудувати протягом 1 місяця.
  • Каркасні стіни невеликої товщини мають теплоізоляційні характеристики, порівнянні з 2-х метрової цегляною стіною. • Всі сучасні каркасні будинки проходять спеціальну обробку вогнетривкими розчинами, що забезпечує класифікацію REI 60.
  • Екологічність каркасного будинку забезпечує використання нашою компанією тільки сертифікованих натуральних матеріалів.
  • Висока довговічність будівлі, розрахунковий термін служби будинку (при правильній експлуатації) становить понад століття.
  • Сейсмостійкість каркасного будинку забезпечує правильно розрахована конструкція.
  • Можливість цілорічного будівництва. Можливість побудувати будинок під ключ в будь-яку пору року особливо актуальна для такого регіону як Тернопіль і Тернопільська область, в якому спостерігається різка зміна погодних умов.

Завдяки власній широко розвиненою виробничій базі, наша компанія забезпечує будівництво дерев’яних каркасних будинків будь-якого ступеня складності в найкоротші строки.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити