Каркасний будинок в Полтаві

Одним з позитивних переваг каркасного будівництва є швидкість зведення житлових будівель такого типу. В середньому на будівництво будинку середніх розмірів йде від 1 до 3 місяців. Фундамент каркасного будинку в силу меншої ваги, а значить невеликий навантаження, обходиться набагато дешевше, ніж важкий фундамент кам’яного або цегляного будинку.

Так званий канадський будинок, зібраний на основі надійного дерев’яного каркаса з високоякісного бруса, попередньо пройшов обробку екологічно чистими антибактеріальними і протипожежними засобами, здатний протистояти натиску будь-яких природних стихій. Внутрішній простір каркаса заповнюється сучасним термостійким утеплювачем, а для обробки стін може застосовуватися майже будь-який обробний матеріал.

Фото побудованих об’єктів в Полтаві

Каркасний будинок – якісна технологія домобудівництва

Каркасні будинки, побудовані за канадською технологією, дають можливість застосування самого широкого ряду архітектурно-планувальних рішень і не накладають ніяких обмежень на можливість використання різних оздоблювальних матеріалів.

Побудувати будинок під ключ за канадською технологією обійдеться на 30-50% дешевше, ніж побудувати будинок з цегли чи каменю. Зауважимо, що транспортні витрати на зведення 1кв.метра стіни взагалі в 30 разів дешевше, ніж при будівництві цегельного будинку.

Канадські будинки в середньому будуються в 20 разів швидше, ніж удома традиційних технологій. Повний монтаж під оздоблення каркасного будинку середніх розмірів може бути здійснено протягом місяця, а до оздоблювальних робіт можливо приступити відразу по закінченню монтажних робіт.

Будинки за каркасною технологією – в чому переваги

Раціональні проекти приватних будинків каркасного типу дають можливість суттєво економити на опаленні. В середньому коефіцієнт теплопередачі каркасної стіни в 20 разів менше, ніж у аналогічної цегляної. Практикою доведено, що під час постійного зростання цін на енергоносії, каркасна будівля повністю окупає себе в строк до десяти років, тільки по економії витрат на опалення будинку. Завдяки відсутності так званих «містків холоду», каркасні будинки набагато тепліше, ніж їх цегляні або кам’яні побратими.

Проекти будинків в Полтаві

  • Екологічну чистоту каркасних будівель визначає застосування натуральних будівельних матеріалів. Навіть люди з захворюваннями дихальної системи будуть комфортно почувати себе всередині каркасного будинку.
  • Розрахунковий термін служби каркасних будинків становить понад століття. Збірний будинок досить міцний і довговічний, що доведено багаторічною експлуатацією таких будівель в найжорсткіших кліматичних умовах.
  • Сучасні каркасні будинки володіють високою вологостійкістю, стійкістю до гниття, зростання цвілі і грибків, а також несприятливих атмосферних явищ.
  • Каркасні будинки сейсмостійкі, вони здатні витримати землетрус амплітудою до 7 балів.
  • Каркасні будинки передбачають широкі можливості по переплануванню і розширення.

Виходячи з переваг, перерахованих вище, можна сміливо рекомендувати каркасні будинки для будівництва в регіоні Полтава, Полтавська область як і для всієї території України. Каркасні будинки по канадській технології можуть стати домінуючими в малоповерховому житловому будівництві в нашій країні.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити