Каркасний будинок в Кропивницькому, Кіровограді

Принципи житлового будівництва в Україні зазнають докорінних змін. Все більше приватних забудовників віддають перевагу будівництву каркасних будинків за канадською технологією. У розвинених країнах Європи та Америки каркасна технологія будівництва застосовується ось вже більше 40 років і домінує при будівництві малоповерхових житлових будинків.

Сучасна каркасна технологія виникла в минулому столітті в Північній Америці (а точніше сказати в Канаді) і отримала широке розповсюдження по всьому світу завдяки низькій вартості будівництва та відмінним експлуатаційним характеристикам будівель. Каркасні будинки виготовляються з міцних матеріалів, що робить будинок надійним та екологічно позитивним.

Завдяки новітній технології та застосування якісних матеріалів, канадські будинки мають безліч переваг.

Фото побудованих будинків в Кропивницькому

Теплоізоляційні переваги канадських будинків

Завдяки сучасній технології теплоізоляції, будинки зведені за канадською технологією, відмінно зберігають тепло, вони можуть підійти навіть для районів з арктичним кліматом. Дослідним шляхом доведено, що канадські каркасні будинки при відключеному опаленні охолоджуються в середньому на 2-3 градуси в добу, що майже у 8 разів повільніше, ніж охолоджуються цегляні або кам’яні будинки. Влітку в жарку погоду будинок прекрасно зберігає приємну свіжість і прохолоду, так що цілком можна обійтися і без кондиціонера.

Міцність і надійність та екологічність канадських будинків – запорука успіху

Завдяки правильно спроектованої конструкції каркасні будинки виходять дуже легкими і міцними. Жорсткий дерев’яний каркас забезпечує достатню надійність, а стіни будинку можуть витримати вертикальне навантаження до 10 тон на кв. метр. Каркасні будинки з легкістю можуть витримати землетрус амплітудою до 7 балів і різкі перепади температури від -50 до +50градусов. Більшість елементів каркасного будинку проводитися на сучасних заводах, що забезпечує високу точність, завдяки чому підвищується надійність, а термін експлуатації розраховується більш ніж на століття.

Сучасні канадські будинки є абсолютно екологічно позитивними. Проекти будинків передбачають використання тільки натуральних матеріалів, які не приносять шкоди навколишньому середовищу. Дерев’яні каркасні будинки створюють особливий мікроклімат і не викликають алергічних реакцій.

Всі елементи сучасних каркасних будинків проходять вогні відразливу обробку і володіють властивостями саме загасання, що запобігає можливість поширення пожежі.

Фото проектів будинків в Кропивницькому

Широкі дизайнерські і архітектурні можливості.

Каркасна технологія будівництва надає широку можливість втілити в життя найсміливіші архітектурні та дизайнерські задуми. Будь-які види внутрішньої і зовнішньої обробки можна застосовувати в будинках канадської технології. Ви можете сміливо експериментувати з формою та простором свого майбутнього будинку.

Швидкість будівництва каркасних будинків – вагома перевага

По швидкості будівництва каркасним будинкам немає рівних. Завдяки легкості конструкції, можливо, відмовитися від застосування важкої будівельної техніки і використовувати полегшений фундамент. У середньому побудувати будинок під ключ можливе за 1 – 3 місяця в залежності від складності проекту. При цьому будівництво можна вести в будь-який час року.

На сьогоднішній день все більше жителів регіону Кропивницький, і Кіровоградська область, (колишній Кіровоград ) вибирають переваги канадської каркасної технології будівництва. Сподіваємося, що ви і ваша сім’я також віддасте перевагу всі переваги сучасного будівництва, що надаються нашою компанією, і обзаведетеся теплим і затишним каркасним будинком.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити