Будівництво канадського будинку у Вінниці

Готові будинки за канадською технологією напевно справлять враження на всіх, кому до вподоби дерев’яні конструкції. Цей тип технологій вважається досить затребуваним на сьогоднішній день в малоповерховому будівництві Європи і України. Таким чином, класичні рішення в будівництві відійшли на другий план. Ми настійно рекомендуємо вам побудувати канадський будинок під ключ у Вінниці, оскільки це престижно і сучасно. І зараз ми вам пояснимо чому.

Фото реалізованого будинку у Вінницькій області

Будинки канадської технології – нововведення сьогоднішнього дня

Будинки споруджені по каркасно-панельному способу. Він має на увазі швидкобудуюємі конструкції. Вже через три місяці ви будете насолоджуватися своїм будинком під ключ. Ще однією незаперечною перевагою є демократична вартість.

Запорука комфорту і доступності наших будинків – це високошвидкісне якісне будівництво, дешевизна застосовуваних матеріалів і повноцінне заводське виробництво. Крім усього перерахованого вище, ви будете приємно здивовані прекрасною теплоізоляцією. Такі будинки вважаються одними з найбільш теплих, їх ще називають «пасивні будинки». В основі матеріалів, що відповідають за теплоізоляцію, лежать бруси і мінеральна вата.

Будинок канадський в Вінниці – якість матеріалів, швидкість споруди, мінімальні ціни

Будинки, побудовані нашими будівельниками, є високоміцними і довговічними. Ми будуємо споруди, які в повній мірі відповідають всім європейським нормам і вимогам. Вони протистоять викликам природи і відповідають високому ступені міцності. Професіонали також радять зводити конструкції за канадською технологією в місцях підвищеної небезпеки, там, де прискорені випадки виникнення ураганів і землетрусів.

Не можна не згадати і про екологічність споруд. Всі матеріали, використовувані при будівництві канадських будинків, екологічно чисті і безпечні, жодним чином не роблять згубного впливу на людський організм. Як з’єднувальні елементи використовуються композитні вставки і брус з натуральних порід деревини.

 

Також окрему увагу варто приділити тому фактору, що ця технологія не передбачає ніяких обмежень в плані архітектури та дизайнерського рішення. У нас є можливість побудови житлових будинків, дач і котеджів, які будуть спроектовані висококваліфікованими фахівцями, архітекторами з багаторічним досвідом роботи. Дизайнерське оформлення споруди може бути будь-яким, і завжди попередньо обговорюється з замовником. Все буде виконано за кращим розряду, ви залишитеся несказанно задоволені результатом старань архітекторів, дизайнерів і будівельників

І на завершення – все ж, довговічність, на наш погляд, найбільш важливий аргумент на користь канадських будинків. Каркасно-панельний будинок у Вінниці – це те, що зробить ваше життя щасливішим, дозволить всім бажаючим жити в комфорті та затишку. Звертайтеся до нас прямо зараз, ми гарантуємо, що зведемо будинок за сучасною технологією в найкоротші терміни за мінімальну ціну.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити