Канадський будинок в Миколаєві

Сьогодні технологія будівництва канадських будинків в Україні набуває все більшої популярності. Ця технологія себе прекрасно зарекомендувала ще на початку минулого століття в США і Канаді, де з’явилася нагальна потреба забезпечити якісним житлом велику кількість емігрантів, які прибувають на континент, причому, житло повинно було бути недорогим і зводяться досить швидко.

Широке поширення будівництво каркасних будинків отримало і в Європі, особливо, в країнах Північної Європи. У нашій країні канадська технологія будівництва тільки починає розвиватися, зокрема, в Миколаєві та Миколаївській області забудовники проявляють підвищений інтерес до будівництва каркасних будинків.

Фото побудованих будинків в Миколаєві

Будинки канадські в Миколаєві – сучасні нові технології в будівництві

В середньому, будівництво канадського будинку ведеться в двадцять разів швидше, ніж традиційне будівництво будинку. А вдосконалення будівельних технологій, особливо, поява нових видів різних сучасних утеплювачів, екологічно чистих і більш дешевих, робить будівництво ще і набагато дешевше.

У чому полягає канадська технологія будівництва будинків?

Спорудження будинку ведеться по каркасно-панельному способу, що припускає швидкобудуюємі конструкції, що складаються з дерев’яного каркаса з надійного високоякісного бруса, який попередньо обробляють антибактеріальними і протипожежними екологічно чистими складами. Внутрішній простір каркаса заповнює термостійкий утеплювач і паро- та гідроізоляційні шари. Будівля зовні обшивається практично будь-яким декоративним матеріалом. Це може бути блок-хаус, вагонка, або дерев’яний брус і ін. Усередині стіни облицьовуються деревоволокнистих або деревостружкових плит, які шпаклюються, а потім або фарбуються, або обклеюють шпалерами.

Фото проектів будинків в Миколаєві

  • Мінімальні терміни будівництва.
  • Недорогий фундамент.
  • Унікальна теплоізоляція.
  • Екологічність, пожежна безпека і вогнестійкість застосовуваних матеріалів.
  • Висока вологостійкість, стійкість до гниття, до поразки цвіллю і грибком, і різних несприятливих атмосферних явищ.
  • Сейсмостійкість, висока міцність, здатність витримувати землетрус з амплітудою до 7 балів.
  • Можливість будівництва круглий рік.

Монтаж каркасного будинку під обробку здійснюється за місяць, оздоблювальні роботи проводяться відразу по закінченню монтажу.

В силу того, що вага будинку невеликий, навантаження на фундамент набагато менше. Тому фундамент обходиться набагато дешевше, ніж для цегляного будинку.

Канадські будинки є одними з найбільш теплих, завдяки своїй унікальній технології виробництва, що дозволяє економити на опаленні.

Канадські каркасні будинки під ключ в Миколаєві

Всі перераховані вище переваги каркасних будинків за канадською технологією дозволяють використовувати їх для будівництва в Миколаєві та Миколаївській області. А можливість застосування різних архітектурно-планувальних та дизайнерських рішень з використанням різних оздоблювальних матеріалів істотно розширює застосування каркасних будинків для різних потреб, починаючи від будівництва житлових будинків і котеджів і закінчуючи будівництвом дач. До того ж, будівництво канадського будинку під ключ обійдеться дешевше на 30-50%, ніж будівництво цегляного будинку. 

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити