Будівницто канадського будинку в Чернівцях

Кризова ситуація в країні відбилася і на будівельній сфері. Багатоповерхові житлові комплекси в багатьох областях України припинені в роботі, а значить, і інвестиції покупців просто заморожені. Ризик вкласти капітал в  розпочате будівництво, потім втратити свої заощадження стає все вище.

Фото реалізованих будинків в Чернівцях

Саме тому, ті, хто прагнуть мати власне житло, рано чи пізно, приходять до думки, що надійніше спорудити своє, ніж купити вже готове. Це дасть можливість втілити дизайнерські побажання в реальність одночасно контролюючи якість використовуваних матеріалів. Серед сучасних всіляких інновацій буд.індустрії в останні десятиліття все більше виходить на перший план канадська технологія будівництва будинків.

Суть канадської технології будівництва

Методологія полягає в зборі всіх елементів конструкції на основі (каркасі) з дощок або бруса. Ця технологія прийшла на вітчизняні простори після Другої світової війни. Канадська іпотечно-житлова корпорація привнесла нові стандарти в будівництво екологічних енергозберігаючих одноповерхових будинків. Таке ноу-хау на сьогоднішній день найбільш доступно і довговічне.

Технологія зведення

Житловий будинок споруджується без застосування спеціалізованої техніки, на зразок кранів. Основним матеріалом є брус, його товщина вибирається залежно від сфери застосування і кліматичних умов. Будинок канадський в Чернівцях краще споруджувати з бруса перерізом 150х50, але не менше. Роль відіграє те, що в даному регіоні температурний поріг взимку може досягати -35 ° С, а влітку – до + 39 ° С. Споруда максимально збереже тепло при правильному дотриманні стандартів.

Переваги канадського будинку в Чернівцях

Фото проектів в Чернівцях

  1. Швидкість зведення. Погодні умови змішаних кліматичних зон характерні тим, що перепади температури можуть бути до 10-15 градусів, і сонячна погода може різко зміниться довгостроковими зливами. Призупинення будівництва може стати надовго відтягнути дату закінчення будівництва. У випадку з використанням методики канадців, такі проблеми практично не виникають.
  2. Енергозбереження. Низька теплопровідність використовуваних матеріалів сприяє збереженню бажаної температури в будинку. Це дає можливість економити і на ресурсах для опалення приміщення.
  3. Доступність будь-якого планування. Ви самі можете вибрати, буде це однокімнатна лятня дача або широкоформатний повноцінний котедж.
  4. Надійність і довговічність. Застосування каркасно-рамкового способу побудови за рахунок використання дерев’яного бруса продовжує життя спорудам на 15-20% в порівнянні з будівлями аналогічної планування, але зведеними іншими шляхами.

Канадські будинки під ключ у Чернівцях

Канадський будинок під ключ у Чернівцях – рішення для тих, хто не бажає переплачувати за матеріали і роботи. Така методологія дає можливість побудувати екологічно чистий будинок, який буде прохолодним в літню спеку, а так же теплим і сухим в зимовий час.

Отож не відставайте від світових тенденцій, замовте і Ви канадський будинок в Чернівцях, щоб отримати насолоду користуючись  всіма перевагами такого затишного і теплого будинку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити