Канадський будинок в Черкасах

Власне житло в Черкасах і Черкаській області бути не повинно бути недосяжними предметом розкоші, адже це нагальна потреба для кожної сім’ї. Компанія «КарпатиБудКаркас» вже НЕ перший рік допомагає людям будувати доступне житло неперевершеної канадської якості в містах та селах України. Ми любимо свою роботу, тому що вона приносить людям радість, зігрівайте їх теплом нового, затишного будинку.

Фото побудованих будинків в Черкасах

Чим цікава канадська технологія будівництва будинків в Черкасах?

Ви вже бачили приклади проектів, виконаних нашою компанією? Уявіть собі, що для зведення однієї такої споруди бригаді наших фахівців потрібно всього кілька місяців. Чи не роки нескінченних капіталовкладень, а всього пару місяців.

Яким би складним не опинився рельєф вашої ділянки, для виконання повного циклу робіт не буде потрібно залучення важкої спецтехніки, з будівництвом повністю, оперативно і самостійно справляється бригада з кількох людей.

Більш того, у кожного проекту своя фіксована ціна, яку ми відразу пропишемо в договорі про співпрацю, і вона не буде змінюватися навіть після перепадів курсів на валютному ринку.

Проекти будинків в Черкасах

Будинки за канадською технологією в Черкасах: основні переваги

Ми будуємо сучасні канадські будинки для здорового та активного життя, при цьому ви отримуєте доступне житло справжнього канадського якості. Легке і міцне будова, зведена каркасних способом, буде мати такі незаперечні переваги:

  1. Економічність. Точні розрахунки витратних матеріалів дозволяють нашим замовникам уникнути зайвих розтрат. Продумана до дрібниць технологія значно знижує витрати на експлуатацію приміщення.
  2. Екологічність. Використовуємо тільки чисті матеріали, натуральну карпатську деревину. Тому можете не турбуватись: речовин, що викликають алергію, в новобудові не буде.
  3. Ізоляція. У новому житло не буде протягів, стороннього зовнішнього шуму, і інших неприємностей. Тепло взимку і чудову прохолоду влітку забезпечить надійний ізоляційна система.
  4. Довговічність. Канадська технологія дозволяє активну експлуатацію каркасних будинків десятиліттями. Цілком можливо, що в ньому виростуть ваші правнуки.
  5. Стислі терміни будівництва. Жодна сучасна будівельна організація не зможе звести для вас будинок в такі короткі терміни, використовуючи звичайні способи побудови. Ми ж гарантуємо, що ви станете новоселами через пару місяців.

Будівництво канадського будинку в Черкасах: з чого почати?

Ми радимо почати з вибору проекту на нашому сайті. Якщо це завдання вас складне, телефонуйте нам, по будь-якому питанню. Не хвилюйтеся, типовий проект можна змінити за вашим бажанням або замовити у нас індивідуальну розробку, якщо запропоновані варіанти вас не влаштовують. Телефонуйте, і вас завжди почують, підтримають і проконсультують з приводу будівництва каркасного будинку. Не варто відкладати своє життя на завтра, нехай ваші мрії збуваються швидше.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити