Будівництво будинку в Харкові

Кожній родині необхідно окреме житло. Це аксіома, яка існує поза часом і географії. Тому вирішувати її доводиться в першу чергу. У наш непростий час батьки не завжди можуть допомогти дітям, тому часто молодим сім’ям доводиться розраховувати тільки на власні сили.

Фото будинку в Харкові

Але якщо в країні економічна обстановка дуже складна, а ціни на новобудови ростуть з кожним днем, чи є раціональний вихід з даної ситуації? Звичайно, є, і він доступний жителям України – це будівництво будинків за економічною канадською технологією.

Cучасне будівництво будинків в Харкові та Харківській області

Ринок житлового фонду в країні представлений новобудовами і об’єктами вторинного житла. Але ціни настільки високі, а купівельні можливості настільки низькі, що дисбаланс в наявності. Чи не краще виглядає і ситуація з кредитуванням: банки видають позики під величезні процентні ставки, про які за кордоном навіть не чули.

Компанія «КарпатиБудКаркас» успішно працює на вітчизняному ринку з 2007 року. За цей час побудовано десятки приватних будинків котеджного типу, в яких вже живуть щасливі сім’ї. У портфоліо компанії об’єкти різного призначення: будинки і дачі, лазні та кафе, ресторани і готелі, бази відпочинку і церкви. Всі вони зведені швидким і недорогим каркасним способом, який так популярний за кордоном.

Будівництво каркасних будинків: цікаві переваги

Якщо навіть економні німці і раціональні жителі Скандинавії взяли на озброєння цю чудову канадську технологію швидкого зведення доступного житла, значить, вона дійсно заслуговує на увагу.

Будова, реалізована за даною технологією, має ряд цінних переваг:

  1. Економічність. Жоден із сучасних способів будівництва не забезпечить таку раціональну витрату матеріалів. Це вбереже вас від зайвих витрат.
  2. Надійність. Міцний дерев’яний каркас розрахований навіть на сейсмічні навантаження.
  3. Стислі терміни. Об’єкт буде готовий всього за кілька місяців, в будь-який час року.
  4. Довговічність. При акуратному користуванні, будинок добре збережеться, і буде радувати не одне покоління мешканців.
  5. Ізоляція. Унікальна розробка забезпечує максимальне збереження тепла взимку і прохолоди влітку.
  6. Екологічність. Чи не використовуємо шкідливі для здоров’я матеріали.

Фото проектів в Харкові

Будинок під ключ – взаємовигідна пропозиція від компанії

Якщо ви володієте земельною ділянкою під забудову в Харкові або Харківській області, то компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує вам співпрацю на взаємовигідних умовах.

Беремо на себе турботу про проект вашого майбутнього будинку (вибираєте з наших готових варіантів або робимо індивідуальний), закупівлю будматеріалів і виконання всіх видів будівельних робіт. Важка спецтехніка не буде потрібно. Умови договору виконуємо точно, без неприємних сюрпризів. Не вірите? Прочитайте відгуки про нас і зателефонуйте прямо сьогодні за вказаними телефонами, обговоримо деталі.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити