Будівництво будинку в Житомирі

Для поліпшення житлових умов, кожна сім’я в Україні вибирає свій шлях: покупка квартири в новобудові або на ринку вторинної нерухомості, будівництво приватного будинку власними силами або за наймом. Але традиційні способи будівництва стають все більш дорогими, що впливає на кінцеву вартість житлової площі. Тому людям цікаві альтернативні варіанти, більш економічні і сучасні.

Фото будинків в Житомирі

Будівництво будинків в Житомирі та Житомирській області

Якщо у вас немає коштів на покупку міської квартири, але є земельна ділянка під забудову в Житомирі або приміській зоні, то у компанії «КарпатиБудКаркас» є дуже цікаве і вигідну пропозицію. Справа в тому, що компанія займається зведенням будинків та інших будівель за унікальною і економічною канадською технологією.

Всього за пару місяців, незалежно від сезону, фахівці допоможуть втілити в життя вашу мрію про власний будинок. Ви отримаєте нове, окреме, сучасне і надійне житло високого закордонного якості за доступною вартості.

Сучасне будівництво каркасних будинків в Україні

«КарпатиБудКаркас» успішно працює на ринку України з 2007 року. За цей час накопичилося чимало виконаних проектів, якими з вдячністю користуються люди. Звіти з фотографіями будівель, виконаних фахівцями компанії, ви побачите на сторінках сайту.

Зручні для життя каркасні будинки поширені не тільки в Канаді та Америці, їх багато в Японії, країнах Скандинавії і Європи. Вони мають ряд цікавих переваг і їх популярність в світі тільки зростає:

  1. Екологічність. Деревина з чистих карпатських лісів і нетоксичні матеріали ніколи не провокують алергічних реакцій у мешканців.
  2. Надійність. Точні інженерні розрахунки, міцна конструкція, розрахована навіть на сейсмічну активність середньої потужності.
  3. Економічність. Будматеріалів практично не залишається, настільки точно вони розраховані. Більшість з них закуповується в Україні, тому вартість стабільна.
  4. Ізоляція. Унікальна, продумана до дрібниць система ізоляції стін і даху забезпечує тепло в холодний період і прохолоду влітку.
  5. Довговічність. Навіть правнуки зможуть жити в цьому приміщенні, якщо сім’я буде дбайливо ним користуватися.

Фото проектів в Житомирі

Будинок під ключ – вигідно і швидко

Вартість житла, яке будує компанія, значно нижче ринкових пропозицій. Якщо ви укладете договір, то отримаєте не тільки повний пакет необхідної будівельної документації (називається проект, можна вибрати або замовити на сайті), але і його повну реалізацію всього за кілька місяців, точно в строк. Дзвоніть за телефонами, вказаними в контактах на сайті. Обговоримо деталі, відповімо на питання. Завжди раді плідній співпраці!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити