Канадський будинок в Житомирі

Компанія Карпати Буд Каркас займається проектуванням та будівництвом будь-яких споруд за каркасною технологією – житлових будинків, церков, конференц-залів, дачних котеджів та багатьох інших будівель, проекти яких можна знайти в нашому каталозі.

Архітектори та конструктори, що працюють в компанії, внесуть будь-які зміни за побажаннями в проект, щоб майбутня будівля максимально відповідала смакам та вимогам замовників.

Як організовано процес будівництва канадського будинку

Сам процес будівництва починається після укладення договору і займає не більше 4 місяців із дня затвердження проекту.

Будинок під ключ за канадською технологією в Житомирі

Комплектація будівельних робіт по одному проекту часто відрізняється від зобов’язань компанії щодо іншого – все залежить від рішення самого забудовника. Як і в інших містах, будинок канадський в Житомирі може бути зведений «під ключ» або ж в договорі може бути затверджений обмежений спектр будівельних робіт.

Так, в конкретному випадку, замовником був обраний саме варіант спорудження будинку в Житомирі за канадською технологією «під ключ». Вірніше, не будинку, компанія отримала замовлення на будівництво комплексу із двох споруд, які будуть частково використовуватися і як офісні приміщення, і як заміський будинок. Крім цього, на території був побудований також гараж на два автомобілі.

Проекти(і будинку, і гаражу) виконані в стилі high-tech, який відомий своїм мінімалізмом в архітектурі.

Будівництво «під ключ» передбачає повну підготовку будівлі до експлуатації та приведення її у житловий стан, включаючи внутрішні оздоблювальні роботи та підведення інженерних комунікацій.

Чим хороша канадська технологія

Переваги каркасного будівництва вигідно відрізняють її від інших технологій:

  • доступна ціна;
  • простота;
  • економія часу;
  • зручність та естетичність будівель;
  • можливість змінити проект за бажанням замовника.
Унікальність деревини для канадського будинку

Як відомо, дерево є екологічно чистим будівельним матеріалом, а його доступна ціна робить канадські споруди одним з найбільш затребуваних видів житла.

Унікальні властивості деревини полягають і в здатності зберігати тепло, тому мешканцям каркасних будинків не загрожує холод у непогожі дні – дерево в поєднанні з мінеральним утеплювачем захищає від вітру і морозу набагато надійніше, ніж цегляні стіни.

Поряд з іншими якостями, слід віддати належне і естетичності дерев’яних будівель: кожен зведений   будинок – індивідуальний, але, завдяки натуральному дереву, всі вони мають привабливий і стильний вигляд.

Канадський будинок в Житомирі в стилі high-tech готовий до експлуатації, всі роботи, в тому числі і з облаштування комунікацій та внутрішньої обробки закінчені повністю, власники залишились задоволені термінами будівництва та готовим фінальним результатом.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити