Будівництво каркасних будинків в Тернополі

Затишний власний будинок – це красива мрія, але може бути ще більш прекрасною реальністю, якщо поставити перед собою правильну мету. Так, деякі сім’ї вже опустили руки, знаючи, яке складне економічне становище в Україні, які високі ціни на житло. Але вихід можна знайти в економічних зарубіжних технологіях, які вже доступні жителям нашої країни.

Фото побудованих об’єктів в Тернополі

Будівництво будинків в Тернополі та Тернопільській області

Не бажаєте купувати дорогу квартиру в новому будинку? Немає коштів навіть на житло, пропоноване вторинним ринком, але є ділянка землі в Тернополі або Тернопільській області? Тоді компанія «КарпатиБудКаркас» допоможе вам втілити в життя мрію про власне гніздечко, причому за унікальною канадською технологією.

Доступність і нереально короткі терміни будівництва – це далеко не все, хоча і дуже значимі аргументи на її користь. Не варто втрачати безцінні роки свого життя, грузнучи в нескінченних будівництвах. Скористайтеся вигідними пропозиціями нашої компанії, щоб отримати власне житло канадського якості в Україні всього через кілька місяців.

Будівництво каркасних будинків: незаперечні переваги

У світі каркасне будівництво будівель вже давно завоювало заслужену популярність. Раціональні німці, далекоглядні норвежці і навіть практичні японці швидко оцінили і з задоволенням застосовують канадську технологію будівництва доступного житла вже не одне десятиліття. Секрету немає, але все споруди, зведені за цією технологією, володіють наступними важливими для життя людей перевагами:

Фото проектів будинків в Тернополі

  1. Економічність. Неймовірно точні інженерні розрахунки, оптимальна закупівля матеріалів та ніяких «непередбачених витрат» і інших сюрпризів.
  2. Унікальна ізоляція. Будова вже утеплено і ізольовано від шуму. Додаткові заходи не потрібні.
  3. Екологічність. Всередині буде приємно пахнути деревиною, а не фарбою та іншими токсичними речовинами (ми їх не використовуємо).
  4. Надійність. Дерев’яна конструкція каркаса легка на вигляд, але дуже міцна, витримує навіть сейсмічну активність грунтів силою до 8 балів.
  5. Довговічність. Каркасна будова розрахована на десятиліття справної служби. А акуратність господарів стане запорукою подяки їх онуків за якісне житло, залишена ним у спадок.

Будинок під ключ – ваше оптимальне рішення

Будівництво житла завжди пов’язане з вирішенням цілої низки проблем: вибір і покупка проекту, пошуки виконавців у вигляді фірми-підрядника, підписання договору, контроль його виконання і т.д.

 Компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує вам позбутися від цієї тяганини і необгрунтованих витрат часу і власних фінансів. Якщо ви підпишете угоду з нами, то ми беремо на себе всі етапи будівництва, точно виконуємо зобов’язання і реалізуємо проект під ключ всього за 3-4 місяці, незалежно від погодних умов. Зателефонуйте нашим фахівцям сьогодні, щоб обговорити деталі і набути впевненості в завтрашньому дні.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити