Каркасний будинок в Одесі

Місто Одеса з особливо вираженим і властивим власне їй колоритом. Протягом року Одесу відвідують сотні тисяч туристів. Багато розумних і підприємливих людей заробляють на цьому гроші, приймаючи і розміщуючи у себе туристів.

Так для будівництва невеликого готелю, садиби або пансіонату в умовах постійного подорожчання будівельних матеріалів і робіт, оптимальним вибором буде каркасна технологія. Для нашої компанії здійснити будівництво каркасного будинку то готеля за канадською технологією в Одесі є дуже простим завданням.

Фото побудованих будинків в Одесі

Каркасні будинки в Одесі – будинки де хочеться жити

Одеса в період напливу туристів перетворюється у вулик, зрозуміло, багато корінних жителів Одеси замислюються про переїзд в заміський, затишний будиночок. При виборі технологій будівництва приватного будинку варто звернути увагу на наступні пункти: термін будівництва, вартість власне будівництва, енергоефективність, технології.

Єдиним оптимальним вибором на даний момент є каркасне будівництво. Ладу каркасний будинок в Одесі ви отримуєте ряд переваг – відпадає необхідність у встановлені кондиціонерів, можливість проведення будівельних робіт у зимовий період до початку сезону, економічність рішень по використанню матеріалів, можливість реалізації будь-яких архітектурних форм та задумів. Ми по вашому бажанню можемо побудувати каркасний будинок під ключ в Одесі або здійснити тільки загальнобудівельні роботи. У співвідношенні ціни, каркасні будинки в Одесі не мають аналогів.

Фото проектів будинків в Одесі

Будівництво каркасного будинку- правильне рішення вибору житла

Звернувшись до нас, ви отримаєте повний спектр послуг з будівництва каркасно щитового будинку в Одесі та Одеській області. Великий вибір проектів каркасних будинків, проектів готелів, баз відпочинку та ресторанів. Будівництво каркасних дерев’яних будинків це реальне майбутнє туристичного бізнесу не тільки в Одеському регіоні, але і по всій Україні.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити