5 причин побудувати будинок під ключ в Дніпрі

Людей, які хочуть побудувати будинок під ключ об’єднує одне: бажання переїхати в свій новий будинок без проблем і при цьому втілити свої вимоги та індивідуальні побажання. Гармонійне поєднання технологій та архітектури можливе тільки в будинку під ключ, тому що клієнт може отримати усі послуги, необхідні для свого проєкту, з одних рук. Хоча переваг будівництва власного житла набагато більше, ось деякі з них:

 1. «Під ключ» означає, що компанія бере повну відповідальність та управління проєктом протягом всього процесу будівництва.
 2. Детальне проєктування усіх комунікацій: систем опалення, електричного і санітарного обладнання.
 3. Індивідуальна концепція вентиляції і повна документація будівельного нагляду, яка передається вам після здачі будинку.
 4. Робота в рамках бюджету та виконання завдання в обумовлені терміни.
 5. Використання новітніх технологій та гіпоалергенних матеріалів.

Найголовнішим з усіх перерахованих пунктів вважається швидкість зведення.

Будинки під ключ – сучасні проєкти в Дніпропетровській області

Каркасні будинки – різнопланові, тому дають можливість клієнту вибрати оптимальний варіант будівлі. Варіантів у такому випадку лишень два:

 • індивідуальний;
 • типовий.

Вибрати готові каркасні будинки під ключ недорого – це незаперечна перевага, оскільки всі проєкти такого типу розроблені експертами у своїй справі. Крім того, типовий проєкт коштує дешевше, ніж індивідуальний. Це не означає, що «типовики», в чомусь поступаються, це лише говорить про те, що їх можна використовувати не один раз. Ще одним плюсом є і те, що замовник може підібрати вже одну з перевірених робіт, що знаходяться в портфоліо.

Але, якщо у вас свої плани і ви хочете ексклюзивний будинок, то завжди є можливість створити індивідуальне рішення або ж внести коригування в уже існуючий зразок. Звичайно, в цьому випадку буде потрібно трохи більше часу на розробку унікального рішення.

Проєкти та ціни на будівництво різних типів будинків

Приватні каркасні будинки – це економ варіант довговічного і енергоефективного житла, яке досить популярне в Україні за рахунок:

 • високих теплоізоляційних властивостей;
 • прискореної здачі в експлуатацію;
 • економії при експлуатації.

Не хочете постійно шукати тимчасове орендоване житло, втомилися від постійних переїздів, потребуєте комфорту? «Каркасники» – це найкраще, що можна запропонувати в плані екологічності та доступності. Хоча існують побоювання, що вони недовговічні, практика показує, що насправді служать від 100 років і більш стійкі до погодних факторів.

Одноповерхові і двоповерхові варіанти “каркасників”

При наявності великої території можна побудувати одноповерховий великий або акуратний будиночок під ключ в сільській місцевості або ж в приватному секторі в межах міста. Приватний будинок для проживання з усіма комунікаціями можливо побудувати за короткий термін в різних стилях: хайтек, лофт, а також прованс або кантрі.

Двоповерхівки

Особняки і котеджі – не менше затребуваний варіант. Він відразу закриває питання спорудження будинку під ключ для постійного проживання, а також наявності підвалу для господарських цілей. Фахівці здатні створити архітектуру в англійському або скандинавському стилі. У портфоліо є безліч фото і відео каркасних будинків, які допоможуть підібрати, те, що потрібно саме у вашому випадку.

Від чого залежить ціна на каркасні будинки під ключ?

Купити недорого будинок під ключ каркасного типу – це реально! Вартість залежить від використаних технологій, розміру, додаткових елементів. Наприклад, зрозуміло, що оздоблення всередині і зовні будівлі – це додатковий матеріал і робочий час, тому і вартість буде вища. Але такий будинок буде унікальний, захищений і неповторний!

Скільки коштує купити будинок?

З метою економії «умільці» будують будинки своїми руками. Ми не виключаємо такий варіант, але як правило – це довше, результат може бути непередбачуваний, а також можуть виникнути додаткові витрати на матеріал та інструменти. Тому рекомендуємо зводити споруду руками експертів у своїй справі. Це скоротить витрати, час та сили. Як результат – будинок мрії за короткий час готовий до експлуатації.

Типи каркасних будинків під ключ

Технологій в наш час багато. Нижче наведені різні типи будівель і технологій (не тільки каркасних), що використовуються у будівництві в наш час.

Каркасно-щитовий варіант побудови

Цей тип будівель відомий своєю різноманітністю і включає в себе 3 види:

 • фінський (СІП-будівлі), де застосовують готові блокові щити;
 • німецький – варіант, де використовується брус, який не обшивають;
 • канадський – утеплений варіант із зовнішнім оздобленням.

І як показують відгуки про будівництво найбільш вигідним і доступним в Україні є саме канадські будинки.

Будинки з газобетону

Будівлі такого плану хоча і мають багато переваг, але недоліків також не позбавлені. Наприклад, через пористу структуру блоків, з часом в стінах такого будинку може накопичуватися волога. Це – призводить до утворення тріщин.

Будинки з піноблоків

Піноблок все частіше використовується для зведення будинків, він також вимагає укладання і додаткових витрат на клей та оздоблювальні роботи.

Унікальна технологія будівництва будинків під ключ в Дніпрі

Дуже популярними є канадські будинки – вони будуються за особливою технологією. Ціни на каркасне житло для проживання під ключ набагато вигідніші і будівництво будинку окупиться за короткий час, оскільки він:

 • економний;
 • екологічний;
 • має прискорені терміни будівництва.

У канадських будинках використовується сучасний утеплювач, пароізоляційні і гідроізоляційні матеріали, які гарантують таким будівлям підвищений рівень енергозбереження та комфортності. Наприклад, влітку в таких будинках прохолодно, а взимку – вони добре тримають тепло.

Розрахувати вартість каркасного будинку під ключ можна на сайті компанії “Карпати Буд Каркас”. Крім того, там можна подивитися проєкти будинків, які побудовані нами. Ми будуємо каркасні дерев’яні будинки з комунікаціями в: Кривому Розі, Нікополі, Новомосковську, Марганці, Павлограді, Кам’янському, Жовтих Водах.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити