Будинки, що ми побудували

Карпати Буд Каркас розширюють географію робіт. На сьогодні наші проекти успішно реалізовані в Києві і Дніпрі, Харкові та Львові. Ми будуємо будинки під ключ в Київській області, Львівській, Черкаській, Волинській, Івано-Франківській, Закарпатській областях.

На нашому сайті ви бачите всі етапи будівництва каркасних будинків з дерева – від закладки фундаменту і прокладки систем комунікацій до внутрішнього оздоблення та реалізації дизайн-проекту. Ви можете у відмінній якості подивитися побудовані котеджі та нежитлові будівлі: наші відео-і фотозвіти (ведуться виключно за згодою замовника) демонструють реальні об’єкти на всіх стадіях будівництва.

Наші переваги:

 • Якісні будівельні матеріали, особистий контроль за заготівлею деревини та виготовленням компонентів будинків.
 • Власні високотехнологічні потужності.
 • Можливість виготовлення стандартизованої продукції та виробів за індивідуальним замовленням.
 • Оригінальні проекти і авторська адаптація шаблонів під запити замовника.
 • Ювелірна точність в дотриманні конструкторських рішень і технологічних процесів: ми знаємо, як побудувати недорогі і довговічні будинки;
 • Професіоналізм і компетентність наших співробітників – від архітекторів і конструкторів до монтажників і водіїв-експедиторів.

Ми забезпечуємо повний закритий виробничий комплекс – від видобутку та обробки деревини і виробництва стінових панелей за індивідуальним замовленням до монтажу конструкцій і оздоблювальних робіт.

Наше портфоліо зростає з кожним днем.

Яремче
Долина

Будинки, побудовані під ключ

Наша компанія зводить не тільки одноповерхові житлові будинки та двоповерхові котеджі, а й дачі, лазні, сауни, ресторани і кафе. Ми знаємо, як правильно та швидко побудувати будинок під ключ.

Ідеальний варіант для каркасних конструкцій – будівництво заміських об’єктів: наші будівлі не потребують регулярного опалення, постійного контролю й експлуатації, морозостійкі та вогнестійкі.

Каркасна технологія здатна в мінімальні терміни і за доступними розцінками побудувати і ввести в експлуатацію великі комерційні проекти – торгово-розважальні центри, промислові будівлі, склади та логістичні комплекси.

Класичний дизайн української церкви і сучасні енергозберігаючі технології з’єдналися в наших авторських розробках церков та каплиць. Зведення недорогих будівель з брусу дозволяє витримати традиційну стилістику.

Специфіка будівельних технологій дозволяє зводити будівлі з каркаса і бруса під ключ в обмеженому просторі щільної міської забудови – без залучення важкої будівельної техніки, громіздких транспортних засобів і підйомних кранів.

Нежитлові об’єкти і комерційна нерухомість в каркасному виконанні – оптимальне рішення для вашого бізнесу та відпочинку.

Терен
Вінницька

Збудовані приватні будинки

Українці оцінили експлуатаційну економічність каркасних будинків. Нами побудовані приватні міські та приміські домоволодіння, заміські особняки, котеджі, таунхауси. Висота будівель – від 1 до 3 поверхів. Площа: від 80м² до 350м².

Які будинки майстра КБК побудують для вас? Сучасні, авторські, економні. Наші архітектори постійно створюють нові типові і авторські проекти. Наші штатні конструктори та інженери розробили кілька авторських технологій, істотно підвищили надійність монтажу компонентів будівлі і її теплоізоляційні властивості.

Що означає якісний канадський будинок від КБК:

 • низька вартість проекту і будівельних робіт: ціну споруди приватного котеджу можна порівняти із з вартістю однокімнатної квартири в провінції;
 • величезний вибір планувань і проектів малоповерхових будівель;
 • сучасний практичний дизайн;
 • легка адаптація проекту під конфігурацію і профіль ландшафту конкретної ділянки;
 • полегшений фундамент і відсутність мокрих процесів;
 • швидкий монтаж конструкцій;
 • якісна паро- та гідроізоляція;
 • простота монтажу проводки і систем водопостачання;
 • відмінні показники енергозбереження;
 • можливість додаткової установки систем автономного енергопостачання.

Каркасні конструкції відмінно поєднуються з класичними технологіями будівництва. Ми можемо вбудувати в будинок камін або сауну, зимовий сад або басейн.

За бажанням власника споруда додатково комплектується сонячними панелями або тепловими насосами.

Компанія Карпати Буд Каркас: ми будуємо житло з душею!

Генічеськ
Верховина