Чотири сезони щастя, або проект дачі від Карпати Буд Каркас

Наша компанія забезпечує проектування і будівництво дачних будинків, розрахованих на всесезонне проживання і цілорічну експлуатацію.

Дачні проекти будинків за каркасною технологією дозволяють зводити будівлі:

  • з мінімальною втратою для навколишньої ділянки, в тому числі з уже висадженими хвойними або плодовими деревами;
  • з мінімальними витратами на опалення та кондиціонування приміщень;
  • мають екологічні сертифікати і гарантії протипожежної та антибактеріальної безпеки;
  • будь-якого архітектурного стилю – від класики і кантрі до модерну і скандинавського.

Особливості проектування каркасного дачного будинку

Ціна проекту дачного будинку включає не тільки архітектурну та конструктивну частини, а й інженерні розрахунки оптимальних систем автономного опалення, водопостачання та електрифікації.

За договором із замовником в вартість дачного проекту додатково включається облаштування сучасних енергоефективних систем життєзабезпечення будівель: сонячних батарей, теплових насосів, вітроустановок.

Проект дачного будиночка враховує особливості грунту і варіанти фундаменту, забезпечення теплоізоляції та гідроізоляції стін і покрівлі, підведення комунікацій, особливі види водяних фільтрів, установку систем біоочищення стоків без централізованої каналізації.

Планувальне рішення узгоджується із замовником, проект будиночку враховує не тільки розрахунки навантаження на каркас і оптимальне розміщення комунікацій, а й побажання клієнта щодо компонування приміщень та орієнтації будівлі на ділянці – з урахуванням сторін світу, красивого виду або нюансів екстер’єру майданчику.

Проекти дачних будинків під ключ

Особливо популярні у замовників проектні рішення дачних будинків з мансардою, що збільшують корисну площу будівлі в заданих розмірах будівельного майданчику. Мансарда – оптимальне рішення для розміщення дитячої, кабінету, ігрової кімнати, комори.

Якісна гідро- і теплоізоляція стін та покрівлі, облаштування санвузлів і кухонної зони, установка високотехнологічної печі-каміну з високим ККД дозволяють не турбуватися про комфорт мешканців в будь-який час року.

Ціна проекту дачного будинку під ключ включає додаткові розрахунки підключення охоронної сигналізації, супутникового телебачення та інтернету.

Сезонні будівлі

Карпати Буд Каркас розробляють міні-проекти літніх будиночків, які не передбачають складного планування, підведення комунікацій та опалення. Економ-варіанти сезонних конструкцій ідеальні для розміщення в садових кооперативах, на базах зеленого туризму, рибальських та мисливських базах, дитячих і спортивних сезонних таборах.

Замовивши у нас будівництво каркасного будинку, проект ви отримаєте в подарунок!